Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Louis Hersent de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Louis Hersent: statistici pe scurt
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair este cea mai consultată operă a lui Louis Hersent: 100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din total. De asemenea, consultate frecvent: The Battle Of Landschut, 21st April și General Louis Marie Turreau Of Garambouville. Total vizualizări: 700 (200 pagini de artist, 500 lucrări). Scădere de 100% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (500 vizualizări). Preferință observată: Lumină moderată (Luminanță), 67% din vizitele pentru 16% din catalog.
Top 6 operele lui Louis Hersent după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Louis Hersent.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 vizualizări · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 vizualizări · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 vizualizări · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 vizualizări · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 vizualizări · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 vizualizări · 16,7%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Louis Hersent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Louis Hersent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Louis Hersent sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 37,8% | 16,7% |
| Umbră difuză | 40,5% | 16,7% |
| Lumină moderată | 16,2% | 66,7% |
| Echilibru luminos | 2,7% | 0,0% |
| Luminos | 2,7% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 21,6% | 0,0% |
| Culori discrete | 35,1% | 66,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,5% | 33,3% |
| Culori clar saturate | 2,7% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 87,9% | 80,0% |
| Culori neutre | 9,1% | 20,0% |
| Nuanțe închise | 3,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 40,5% | 0,0% |
| Echilibrat | 59,5% | 100,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,1% | 16,7% |
| Nuanțe blânde | 16,2% | 0,0% |
| Echilibrat | 10,8% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 18,9% | 16,7% |
| Contrast maxim | 46,0% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 5,4% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 13,5% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 18,9% | 50,0% |
| Unitate cromatică puternică | 37,8% | 33,3% |
| Paletă unitară | 24,3% | 16,7% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Louis Hersent pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția cititorilor lui Louis Hersent pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care este numărul de cititori zilnic pentru Louis Hersent, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Louis Hersent: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Louis Hersent?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair: 100 vizualizări, 17% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 6.
Care este audiența lui Louis Hersent?
- 700 vizite în ultimele douăsprezece luni (200 vizite pe pagina artistului, 500 vizite la opere).
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Louis Hersent?
- Da, Lumină moderată (Luminanță): 67% din vizitele pentru 16% din catalog.