Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Malte Sonnenfeld de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Malte Sonnenfeld: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Malte Sonnenfeld din baza de date WikiOO.org a fost End the Horror!: 200 vizualizări, reprezentând 33% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează houston versicherte, daß dieses mal alles besser werden würde oder new-golgota și wahrheit ist wahrnehmung. Pagina lui Malte Sonnenfeld a fost consultată de 500 ori: 0 de ori pe profilul artistului și 500 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 400 vizite. Cititorii consultă Seren (Contrast) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 33% din vizite față de 8% din lucrări.
Cele 5 cele mai consultate opere ale lui Malte Sonnenfeld
Lucrările lui Malte Sonnenfeld clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
End the Horror!, 2022
200 vizualizări · 33,3%
-
2
houston versicherte, daß dieses mal alles besser werden würde oder new-golgota, 2017
100 vizualizări · 16,7%
-
3
wahrheit ist wahrnehmung, 2017
100 vizualizări · 16,7%
-
4
truth is a slippery thing, 2018
100 vizualizări · 16,7%
-
5
michel war dankbar um ein wenig aufmerksamkeit, 2016
100 vizualizări · 16,7%
De câte ori este consultat profilul lui Malte Sonnenfeld în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Cât de des sunt consultate operele lui Malte Sonnenfeld?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Malte Sonnenfeld consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 7,7% | 0,0% |
| Umbră difuză | 20,5% | 0,0% |
| Lumină moderată | 51,3% | 66,7% |
| Echilibru luminos | 20,5% | 33,3% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 10,3% | 16,7% |
| Culori discrete | 5,1% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,8% | 16,7% |
| Culori clar saturate | 35,9% | 33,3% |
| Culoare intensă | 17,9% | 33,3% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe închise | 62,1% | 75,0% |
| Nuanțe pământii | 17,2% | 0,0% |
| Culori neutre | 13,8% | 25,0% |
| Obiectiv de răcoare | 3,5% | 0,0% |
| Natură | 3,5% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 10,3% | 16,7% |
| Echilibrat | 30,8% | 0,0% |
| Vibrant | 59,0% | 83,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 7,7% | 33,3% |
| Nuanțe blânde | 17,9% | 33,3% |
| Echilibrat | 10,3% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 15,4% | 0,0% |
| Contrast maxim | 48,7% | 33,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 33,3% | 33,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 15,4% | 16,7% |
| Armonie echilibrată | 7,7% | 16,7% |
| Unitate cromatică puternică | 35,9% | 33,3% |
| Paletă unitară | 7,7% | 0,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Malte Sonnenfeld, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| michel war dankbar um ein w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| La Peste | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LOOK AT US | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| reynos ^amp; regieren | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| a touch of e.a.p. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| nowadays floating | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| in der raststätte alpha 60… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| der feine unterschied: nich… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| schließlich begriff foxi wa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| last greetings before extin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Malte Sonnenfeld?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizualizări are Malte Sonnenfeld pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 200 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 28 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Malte Sonnenfeld
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Malte Sonnenfeld?
- End the Horror!, cu 200 vizualizări (33% din totalul consultărilor pentru Malte Sonnenfeld). Clasamentul de mai sus include 5 lucrări.
De câte ori este consultat Malte Sonnenfeld pe WikiOO.org?
- 500 de ori în ultimele douăsprezece luni: 0 pe pagina artistului și 500 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui Malte Sonnenfeld preferă cititorii?
- Seren (Contrast): 33% din vizite, față de 8% din catalog.