Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Manolo Valdés de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Manolo Valdés: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Manolo Valdés este Reina Mariana, cu 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 28% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Lillie III și Vivianne II. Pagina artistului a fost deschisă de 500 ori, iar paginile lucrărilor de 1.200 ori, în total 1.700 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 100%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.300. Cititorii selectează Vibrant (Intensitatea culorii) în 61% din vizite, unde acesta reprezintă 30% din catalog.
Manolo Valdés: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Manolo Valdés și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Reina Mariana
500 vizualizări · 27,8%
-
2
Lillie III
200 vizualizări · 11,1%
-
3
Vivianne II
200 vizualizări · 11,1%
-
4
Portrait of a Woman, 1991
200 vizualizări · 11,1%
-
5
Retrato
100 vizualizări · 5,6%
-
6
Maternity, 1897
100 vizualizări · 5,6%
-
7
Tulipanes Sobre Fondo Naranja
100 vizualizări · 5,6%
-
8
Sonia Delaunay Como Pretexto
100 vizualizări · 5,6%
-
9
Conde Duque de Olivares
100 vizualizări · 5,6%
-
10
El Retrato de Helène
100 vizualizări · 5,6%
Când a fost consultat dosarul lui Manolo Valdés?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Când sunt consultate operele lui Manolo Valdés?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Manolo Valdés?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,7% | 5,6% |
| Umbră difuză | 47,8% | 38,9% |
| Lumină moderată | 30,4% | 50,0% |
| Echilibru luminos | 4,3% | 5,6% |
| Luminos | 8,7% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 34,8% | 27,8% |
| Culori discrete | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 34,8% | 33,3% |
| Culori clar saturate | 30,4% | 38,9% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 27,3% | 50,0% |
| Nuanțe închise | 31,8% | 38,9% |
| Nuanțe pământii | 40,9% | 11,1% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 21,7% | 16,7% |
| Echilibrat | 47,8% | 22,2% |
| Vibrant | 30,4% | 61,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 13,0% | 11,1% |
| Echilibrat | 13,0% | 11,1% |
| Contrast accentuat | 34,8% | 22,2% |
| Contrast maxim | 39,1% | 55,6% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 21,7% | 16,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,7% | 11,1% |
| Armonie echilibrată | 17,4% | 11,1% |
| Unitate cromatică puternică | 39,1% | 44,4% |
| Paletă unitară | 13,0% | 16,7% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Manolo Valdés, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lillie III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Retrato | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tulipanes Sobre Fondo Naran… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vivianne con Traje Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vivianne II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Jackie VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Perfil Sobre Fondo Azul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Conde Duque de Olivares | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Felipe IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Manolo Valdés?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Câte consultări pe zi are Manolo Valdés, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 200 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Manolo Valdés
Care este lucrarea Manolo Valdés consultată cel mai des?
- Reina Mariana în primul loc, cu 500 vizualizări și 28% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Manolo Valdés pe WikiOO.org?
- 1.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 500 la pagina artistului, 1.200 la opere.
Ce opere ale lui Manolo Valdés se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Vibrant (Intensitatea culorii) primesc 61% din vizitele pentru 30% din catalog.