Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Marie Adrien Persac de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Marie Adrien Persac: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Marie Adrien Persac din baza de date WikiOO.org a fost John Dominique's Store: 300 vizualizări, reprezentând 20% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Faye Plantation și Orange Grove (also known as Olivier Plantation). Pagina lui Marie Adrien Persac a fost consultată de 1.300 ori: 100 de ori pe profilul artistului și 1.200 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 900 vizite. Cititorii consultă Culori clar saturate (Saturație culoare) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 20% din vizite față de 5% din lucrări.
Cele 9 cele mai consultate opere ale lui Marie Adrien Persac
Lucrările lui Marie Adrien Persac clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
John Dominique's Store, 1857
300 vizualizări · 20,0%
-
2
Faye Plantation, 1861
200 vizualizări · 13,3%
-
3
Orange Grove (also known as Olivier Plantation), 1861
200 vizualizări · 13,3%
-
4
Prarie Sorrel (also known as Magnolia), 1860
200 vizualizări · 13,3%
-
5
Hope Estate
200 vizualizări · 13,3%
-
6
Daigre House, 1852
100 vizualizări · 6,7%
-
7
Interior of the Main Cabin of the Steamboat Princess/Imperial, 1861
100 vizualizări · 6,7%
-
8
French Opera House, 1859
100 vizualizări · 6,7%
-
9
Shadows-on-the-Teche, 1861
100 vizualizări · 6,7%
De câte ori este consultat profilul lui Marie Adrien Persac în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Cât de des sunt consultate operele lui Marie Adrien Persac?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Marie Adrien Persac consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 10,0% | 20,0% |
| Echilibru luminos | 75,0% | 73,3% |
| Luminos | 15,0% | 6,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 25,0% | 26,7% |
| Culori discrete | 40,0% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,0% | 20,0% |
| Culori clar saturate | 5,0% | 20,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 10,0% | 6,7% |
| Echilibrat | 70,0% | 60,0% |
| Vibrant | 20,0% | 33,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 10,0% | 6,7% |
| Contrast maxim | 90,0% | 93,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 30,0% | 20,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 40,0% | 46,7% |
| Armonie echilibrată | 25,0% | 33,3% |
| Unitate cromatică puternică | 5,0% | 0,0% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Marie Adrien Persac, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prarie Sorrel (also known a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Daigre House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Faye Plantation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louisiana Asylum for the De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shadows-on-the-Teche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Dominique's Store | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| St. John | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ile Copal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orange Grove (also known as… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Lady of the Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Marie Adrien Persac?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizualizări are Marie Adrien Persac pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Marie Adrien Persac
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Marie Adrien Persac?
- John Dominique's Store, cu 300 vizualizări (20% din totalul consultărilor pentru Marie Adrien Persac). Clasamentul de mai sus include 9 lucrări.
De câte ori este consultat Marie Adrien Persac pe WikiOO.org?
- 1.300 de ori în ultimele douăsprezece luni: 100 pe pagina artistului și 1.200 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui Marie Adrien Persac preferă cititorii?
- Culori clar saturate (Saturație culoare): 20% din vizite, față de 5% din catalog.