Nicolas Lancret Cine consultă arhivele și care sunt lucrările

1689 – 1743

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Nicolas Lancret de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Nicolas Lancret: ce indică consultările

Cea mai consultată operă a lui Nicolas Lancret este Spring, cu 1.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 10% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Lady and Gentleman with two Girls and a Servant și L'Innocence. Pagina artistului a fost deschisă de 1.700 ori, iar paginile lucrărilor de 10.900 ori, în total 12.600 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a crescut cu 57%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 8.600. Cititorii consultă înregistrările pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%). Cititorii selectează Monocromatic (Intensitatea culorii) în 56% din vizite, unde acesta reprezintă 32% din catalog.

Nicolas Lancret: cele 10 lucrări consultate cel mai des

Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Nicolas Lancret și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 vizualizări · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 vizualizări · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 vizualizări · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 vizualizări · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 vizualizări · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 vizualizări · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 vizualizări · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 vizualizări · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 vizualizări · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 vizualizări · 2,7%

Când a fost consultat dosarul lui Nicolas Lancret?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Cifrele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200200
Iul 20267007.900
Aug 20262001.200
Sep 20266001.600

Când sunt consultate operele lui Nicolas Lancret?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Nicolas Lancret, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Cifrele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Care este distribuția vizualizărilor pentru Nicolas Lancret pe dispozitive?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Cifrele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare10.30081,7%
telefoane mobile1.80014,3%
tablete5004,0%

În ce limbi este consultat Nicolas Lancret?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Cifrele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Chinese70077,8%
Engleză20022,2%

Câte consultări pe zi are Nicolas Lancret, și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Cifrele într-un tabel
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep100
Mar 29 Sep200
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct300
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct500
Joi 15 Oct400
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct (previzualizare)100
Dum 18 Oct (previzualizare)100
Lun 19 Oct (previzualizare)200
Mar 20 Oct (previzualizare)400
Mie 21 Oct (previzualizare)400
Joi 22 Oct (previzualizare)400
Vin 23 Oct (previzualizare)400
Sâm 24 Oct (previzualizare)100
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)500
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)500
Vin 30 Oct (previzualizare)400
Sâm 31 Oct (previzualizare)100
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)600
Mie 4 Noi (previzualizare)500
Joi 5 Noi (previzualizare)600
Vin 6 Noi (previzualizare)500

Despre publicul lui Nicolas Lancret

Care este lucrarea Nicolas Lancret consultată cel mai des?

Spring în primul loc, cu 1.100 vizualizări și 10% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Nicolas Lancret pe WikiOO.org?

12.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.700 la pagina artistului, 10.900 la opere.

Ce dispozitive folosesc cititorii lui Nicolas Lancret?

Aceștia folosesc dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%); dispozitive de navigare reprezintă 82% din consultări.

Ce opere ale lui Nicolas Lancret se potrivesc cu selecția cititorilor?

Lucrurile descrise ca Monocromatic (Intensitatea culorii) primesc 56% din vizitele pentru 32% din catalog.