Odilon Redon Statistici vizite

1840 – 1916

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Odilon Redon de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Odilon Redon: statistici pe scurt

The Cyclops este cea mai consultată operă a lui Odilon Redon: 1.700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 2% din total. De asemenea, consultate frecvent: Yellow Tree și White Vase with Flowers. Total vizualizări: 72.500 (5.600 pagini de artist, 66.900 lucrări). Scădere de 10% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (55.500 vizualizări). Limbi: Ucraineană (25%), Spaniolă (12%) și Engleză (10%). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (10%) și tablete (1%). Preferință observată: Misterios (Ton emoțional), 51% din vizitele pentru 29% din catalog.

Top 10 operele lui Odilon Redon după numărul de consultări

Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Odilon Redon.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1.700 vizualizări · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1.100 vizualizări · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1.100 vizualizări · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 vizualizări · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 vizualizări · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 vizualizări · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 vizualizări · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 vizualizări · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 vizualizări · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 vizualizări · 0,9%

Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Odilon Redon?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează datele de bază
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261001.500
Iul 20261.30054.200
Aug 20261.1007.000
Sep 20263.1004.200

Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Odilon Redon?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Odilon Redon pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează datele de bază
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
Ferestre0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Odilon Redon este consultat de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează datele de bază
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare64.00088,3%
telefoane mobile7.50010,3%
tablete1.0001,4%

Care este distribuția cititorilor lui Odilon Redon pe limbi?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează datele de bază
LimbăViziteDistribuie
Ucraineană1.20025,0%
Spaniolă60012,5%
Engleză50010,4%
Bulgară3006,2%
Germană3006,2%
Italiană3006,2%
Rusă3006,2%
Cehă2004,2%
Finlandeză2004,2%
Olandeză2004,2%

Care este numărul de cititori zilnic pentru Odilon Redon, inclusiv prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează datele de bază
ZiuaVizite
Mie 23 Sep600
Joi 24 Sep500
Vin 25 Sep400
Sâm 26 Sep500
Dum 27 Sep300
Lun 28 Sep1.000
Mar 29 Sep900
Mie 30 Sep500
Joi 1 Oct3.100
Vin 2 Oct2.300
Sâm 3 Oct600
Dum 4 Oct300
Lun 5 Oct800
Mar 6 Oct1.300
Mie 7 Oct1.200
Joi 8 Oct600
Vin 9 Oct1.500
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct300
Lun 12 Oct1.100
Mar 13 Oct900
Mie 14 Oct (previzualizare)900
Joi 15 Oct (previzualizare)1.600
Vin 16 Oct (previzualizare)1.600
Sâm 17 Oct (previzualizare)700
Dum 18 Oct (previzualizare)300
Lun 19 Oct (previzualizare)1.100
Mar 20 Oct (previzualizare)1.100
Mie 21 Oct (previzualizare)900
Joi 22 Oct (previzualizare)1.700
Vin 23 Oct (previzualizare)1.700
Sâm 24 Oct (previzualizare)700
Dum 25 Oct (previzualizare)400
Lun 26 Oct (previzualizare)1.200
Mar 27 Oct (previzualizare)1.300
Mie 28 Oct (previzualizare)1.000
Joi 29 Oct (previzualizare)1.900
Vin 30 Oct (previzualizare)1.900
Sâm 31 Oct (previzualizare)800
Dum 1 Noi (previzualizare)400
Lun 2 Noi (previzualizare)1.300
Mar 3 Noi (previzualizare)1.400

Odilon Redon: întrebări frecvente

Care este cea mai consultată operă a lui Odilon Redon?

The Cyclops: 1.700 vizualizări, 2% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.

Care este audiența lui Odilon Redon?

72.500 vizite în ultimele douăsprezece luni (5.600 vizite pe pagina artistului, 66.900 vizite la opere).

Odilon Redon este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Consultările se împart în dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (10%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduc cu 88%.

Ce limbi sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Odilon Redon?

Ucraineană (25%), Spaniolă (12%) și Engleză (10%); Ucraineană conduce cu 25%.

Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Odilon Redon?

Da, Misterios (Ton emoțional): 51% din vizitele pentru 29% din catalog.