Paul Delvaux Statistici privind audiența și consultările

1897 – 1994

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Delvaux de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Paul Delvaux: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Paul Delvaux din baza de date WikiOO.org a fost A SirenIn Full Moonlight: 4.800 vizualizări, reprezentând 13% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Venița Dormindă și Tren Nocturn. Pagina lui Paul Delvaux a fost consultată de 29.100 ori: 6.300 de ori pe profilul artistului și 22.800 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 12% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 17.000 vizite. Intrările sunt citite în Franceză (49%), Olandeză (14%) și Engleză (8%). Publicul este situat în principal în Belgia (84%), Coreea de Sud (6%) și Brazilia (3%). Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%). Cititorii consultă Întunecată (Luminanță) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 53% din vizite față de 28% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Paul Delvaux

Lucrările lui Paul Delvaux clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 vizualizări · 12,9%
  2. Venița Dormindă 2 Venița Dormindă, 1944 3.200 vizualizări · 8,6%
  3. Tren Nocturn 3 Tren Nocturn, 1947 2.500 vizualizări · 6,7%
  4. Venus Dormiente 4 Venus Dormiente, 1943 1.600 vizualizări · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 vizualizări · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 vizualizări · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 vizualizări · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 vizualizări · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 vizualizări · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 vizualizări · 1,6%

De câte ori este consultat profilul lui Paul Delvaux în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100700
Iul 20261.80015.200
Aug 20266005.400
Sep 20263.8001.500

Cât de des sunt consultate operele lui Paul Delvaux?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Paul Delvaux, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Venița Dormindă0000000001.40000
Tren Nocturn0000000009004000
Venus Dormiente0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Paul Delvaux?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare22.00075,6%
telefoane mobile6.00020,6%
tablete1.1003,8%

În ce limbi este consultat Paul Delvaux?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Franceză2.90049,2%
Olandeză80013,6%
Engleză5008,5%
Koreană4006,8%
Suedeză4006,8%
Spaniolă3005,1%
Italiană2003,4%
Cehă1001,7%
Germană1001,7%
Portugheză1001,7%

Câte vizualizări are Paul Delvaux pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Joi 24 Sep300
Vin 25 Sep300
Sâm 26 Sep700
Dum 27 Sep1.600
Lun 28 Sep1.500
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep900
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct500
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct900
Lun 5 Oct400
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct400
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct700
Mar 13 Oct3.900
Mie 14 Oct1.200
Joi 15 Oct (previzualizare)400
Vin 16 Oct (previzualizare)700
Sâm 17 Oct (previzualizare)900
Dum 18 Oct (previzualizare)2.000
Lun 19 Oct (previzualizare)1.400
Mar 20 Oct (previzualizare)2.600
Mie 21 Oct (previzualizare)1.300
Joi 22 Oct (previzualizare)500
Vin 23 Oct (previzualizare)700
Sâm 24 Oct (previzualizare)1.000
Dum 25 Oct (previzualizare)2.200
Lun 26 Oct (previzualizare)1.600
Mar 27 Oct (previzualizare)2.800
Mie 28 Oct (previzualizare)1.500
Joi 29 Oct (previzualizare)500
Vin 30 Oct (previzualizare)800
Sâm 31 Oct (previzualizare)1.100
Dum 1 Noi (previzualizare)2.300
Lun 2 Noi (previzualizare)1.700
Mar 3 Noi (previzualizare)3.000
Mie 4 Noi (previzualizare)1.600

Întrebări privind audiența lui Paul Delvaux

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Paul Delvaux?

A SirenIn Full Moonlight, cu 4.800 vizualizări (13% din totalul consultărilor pentru Paul Delvaux). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Paul Delvaux pe WikiOO.org?

29.100 de ori în ultimele douăsprezece luni: 6.300 pe pagina artistului și 22.800 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Paul Delvaux?

Paul Delvaux este vizualizat de pe dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%); dispozitive de navigare reprezintă 76% din vizualizări.

În ce limbi este consultat Paul Delvaux?

În Franceză (49%), Olandeză (14%) și Engleză (8%). Franceză este prima cu 49%.

Ce fel de lucrări ale lui Paul Delvaux preferă cititorii?

Întunecată (Luminanță): 53% din vizite, față de 28% din catalog.