Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Falconer Poole de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Paul Falconer Poole: statistici pe scurt
Peasants On A Moor este cea mai consultată operă a lui Paul Falconer Poole: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 10% din total. De asemenea, consultate frecvent: Portrait Of A Man și An Italian Family. Total vizualizări: 2.100 (500 pagini de artist, 1.600 lucrări). Vârf: Iul 2026 (1.300 vizualizări). Preferință observată: Echilibrat (Intensitatea culorii), 75% din vizitele pentru 62% din catalog.
Top 10 operele lui Paul Falconer Poole după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Paul Falconer Poole.
-
1
Peasants On A Moor
200 vizualizări · 10,0%
-
2
Portrait Of A Man
100 vizualizări · 5,0%
-
3
An Italian Family
100 vizualizări · 5,0%
-
4
Summer
100 vizualizări · 5,0%
-
5
Arlète, A Peasant Girl Of Falaise In Normandy, First Discovered By Duke Robert Le Diable
100 vizualizări · 5,0%
-
6
The Girl At The Well
100 vizualizări · 5,0%
-
7
Gypsy Children
100 vizualizări · 5,0%
-
8
The Wood Gatherer
100 vizualizări · 5,0%
-
9
The Beleaguered City
100 vizualizări · 5,0%
-
10
The Destruction Of Pompeii
100 vizualizări · 5,0%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Paul Falconer Poole?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 300 |
| Iul 2026 | 300 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Paul Falconer Poole?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Paul Falconer Poole sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 24,0% | 30,0% |
| Umbră difuză | 36,0% | 25,0% |
| Lumină moderată | 30,0% | 40,0% |
| Echilibru luminos | 8,0% | 5,0% |
| Luminos | 2,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 16,0% | 10,0% |
| Culori discrete | 34,0% | 35,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 34,0% | 40,0% |
| Culori clar saturate | 16,0% | 15,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 77,3% | 76,5% |
| Nuanțe închise | 11,4% | 11,8% |
| Culori neutre | 11,4% | 11,8% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 24,0% | 15,0% |
| Echilibrat | 62,0% | 75,0% |
| Vibrant | 14,0% | 10,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 5,0% |
| Nuanțe blânde | 22,0% | 25,0% |
| Echilibrat | 16,0% | 15,0% |
| Contrast accentuat | 24,0% | 20,0% |
| Contrast maxim | 34,0% | 35,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 5,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 5,0% |
| Unitate cromatică puternică | 54,0% | 55,0% |
| Paletă unitară | 22,0% | 35,0% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Paul Falconer Poole pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Succouring The Wounded | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lover's Tryst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Cordelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch For 'the Death Of Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch Of A Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arlète, A Peasant Girl Of F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția cititorilor lui Paul Falconer Poole pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care este numărul de cititori zilnic pentru Paul Falconer Poole, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 100 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Paul Falconer Poole: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Paul Falconer Poole?
- Peasants On A Moor: 200 vizualizări, 10% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Paul Falconer Poole?
- 2.100 vizite în ultimele douăsprezece luni (500 vizite pe pagina artistului, 1.600 vizite la opere).
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Paul Falconer Poole?
- Da, Echilibrat (Intensitatea culorii): 75% din vizitele pentru 62% din catalog.