Paul Peel Statistici privind audiența și consultările

1860 – 1892

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Peel de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Paul Peel: rezumat audiență

În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Paul Peel din baza de date WikiOO.org a fost After bath: 800 vizualizări, reprezentând 29% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Before the bath și Mother Love. Pagina lui Paul Peel a fost consultată de 3.900 ori: 1.300 de ori pe profilul artistului și 2.600 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 44% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 2.400 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (72%) și telefoane mobile (28%). Cititorii consultă Echilibrat (Contrast) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 32% din vizite față de 8% din lucrări.

Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Paul Peel

Lucrările lui Paul Peel clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.

  1. After bath 1 After bath 800 vizualizări · 28,6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 vizualizări · 17,9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 vizualizări · 7,1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 vizualizări · 7,1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 vizualizări · 7,1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 vizualizări · 7,1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 vizualizări · 7,1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 vizualizări · 3,6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 vizualizări · 3,6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 vizualizări · 3,6%

De câte ori este consultat profilul lui Paul Peel în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261000
Iul 20267001.700
Aug 2026300600
Sep 2026200300

Cât de des sunt consultate operele lui Paul Peel?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Paul Peel, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Paul Peel?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare2.80071,8%
telefoane mobile1.10028,2%

În ce limbi este consultat Paul Peel?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Arabă10050,0%
Norwegian10050,0%

Câte vizualizări are Paul Peel pe zi și care este nivelul estimat?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Mie 23 Sep100
Joi 24 Sep0
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct300
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct (previzualizare)100
Joi 15 Oct (previzualizare)0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)200
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)200
Mar 20 Oct (previzualizare)100
Mie 21 Oct (previzualizare)100
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)300
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)300
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)100
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)300
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)200

Întrebări privind audiența lui Paul Peel

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Paul Peel?

After bath, cu 800 vizualizări (29% din totalul consultărilor pentru Paul Peel). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

De câte ori este consultat Paul Peel pe WikiOO.org?

3.900 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.300 pe pagina artistului și 2.600 pe paginile lucrărilor.

Pe ce dispozitive este consultat Paul Peel?

Paul Peel este vizualizat de pe dispozitive de navigare (72%) și telefoane mobile (28%); dispozitive de navigare reprezintă 72% din vizualizări.

Ce fel de lucrări ale lui Paul Peel preferă cititorii?

Echilibrat (Contrast): 32% din vizite, față de 8% din catalog.