Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Puru (Pu Xinyu) de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Puru (Pu Xinyu): rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Puru (Pu Xinyu) din baza de date WikiOO.org a fost PEAR FLOWER AND BIRD: 200 vizualizări, reprezentând 4% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează AUTUMN COUNTRYSIDE și Kneeling by the River. Pagina lui Puru (Pu Xinyu) a fost consultată de 4.800 ori: 1.200 de ori pe profilul artistului și 3.600 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 100% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 3.800 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (17%) și tablete (2%). Cititorii consultă Nuanțe blânde (Contrast) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 30% din vizite față de 20% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Puru (Pu Xinyu)
Lucrările lui Puru (Pu Xinyu) clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 vizualizări · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 vizualizări · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 vizualizări · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 vizualizări · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 vizualizări · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 vizualizări · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 vizualizări · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 vizualizări · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 vizualizări · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 vizualizări · 2,1%
De câte ori este consultat profilul lui Puru (Pu Xinyu) în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 600 | 3.200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 300 | 100 |
Cât de des sunt consultate operele lui Puru (Pu Xinyu)?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Puru (Pu Xinyu) consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 2,0% | 4,3% |
| Echilibru luminos | 16,0% | 19,1% |
| Luminos | 82,0% | 76,6% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 66,0% | 66,0% |
| Culori discrete | 20,0% | 23,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,0% | 8,5% |
| Culori clar saturate | 2,0% | 2,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 52,0% | 57,5% |
| Culori pastelate | 30,0% | 34,0% |
| Monocrom | 16,0% | 6,4% |
| Nuanțe pământii | 2,0% | 2,1% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 18,0% | 23,4% |
| Echilibrat | 62,0% | 63,8% |
| Vibrant | 20,0% | 12,8% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 62,0% | 48,9% |
| Nuanțe blânde | 20,0% | 29,8% |
| Echilibrat | 8,0% | 8,5% |
| Contrast accentuat | 6,0% | 8,5% |
| Contrast maxim | 4,0% | 4,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 2,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 18,0% | 12,8% |
| Paletă unitară | 80,0% | 87,2% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Puru (Pu Xinyu), lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Puru (Pu Xinyu)?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.900 | 81,2% |
| telefoane mobile | 800 | 16,7% |
| tablete | 100 | 2,1% |
În ce limbi este consultat Puru (Pu Xinyu)?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Germană | 100 | 33,3% |
| Engleză | 100 | 33,3% |
| Franceză | 100 | 33,3% |
Câte vizualizări are Puru (Pu Xinyu) pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 100 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 100 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 100 |
| Mar 3 Noi | 400 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 400 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 500 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 500 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Puru (Pu Xinyu)
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Puru (Pu Xinyu)?
- PEAR FLOWER AND BIRD, cu 200 vizualizări (4% din totalul consultărilor pentru Puru (Pu Xinyu)). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Puru (Pu Xinyu) pe WikiOO.org?
- 4.800 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.200 pe pagina artistului și 3.600 pe paginile lucrărilor.
Pe ce dispozitive este consultat Puru (Pu Xinyu)?
- Puru (Pu Xinyu) este vizualizat de pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (17%) și tablete (2%); dispozitive de navigare reprezintă 81% din vizualizări.
Ce fel de lucrări ale lui Puru (Pu Xinyu) preferă cititorii?
- Nuanțe blânde (Contrast): 30% din vizite, față de 20% din catalog.