Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ralph Hedley de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Ralph Hedley: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Ralph Hedley este An Argument From Opposite Premises, cu 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 23% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de The News Boy - și The Tournament. Pagina artistului a fost deschisă de 500 ori, iar paginile lucrărilor de 1.200 ori, în total 1.700 vizite. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.600. Cititorii selectează Dramatic (Ton emoțional) în 100% din vizite, unde acesta reprezintă 22% din catalog.
Ralph Hedley: cele 8 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Ralph Hedley și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
An Argument From Opposite Premises
300 vizualizări · 23,1%
-
2
The News Boy -
300 vizualizări · 23,1%
-
3
The Tournament
200 vizualizări · 15,4%
-
4
The Country School Girl
100 vizualizări · 7,7%
-
5
The animal market
100 vizualizări · 7,7%
-
6
The New Scholar
100 vizualizări · 7,7%
-
7
Darning the Sock
100 vizualizări · 7,7%
-
8
The News Boy
100 vizualizări · 7,7%
Când a fost consultat dosarul lui Ralph Hedley?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Când sunt consultate operele lui Ralph Hedley?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Ralph Hedley?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Dramatic | 22,2% | 100,0% |
| Nostalgic | 33,3% | 0,0% |
| Sobru | 22,2% | 0,0% |
| Plin de bucurie | 11,1% | 0,0% |
| Contemplativă | 11,1% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 48,1% | 38,5% |
| Umbră difuză | 44,4% | 46,2% |
| Lumină moderată | 7,4% | 15,4% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 37,0% | 46,2% |
| Culori discrete | 29,6% | 30,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 25,9% | 15,4% |
| Culori clar saturate | 7,4% | 7,7% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 55,6% | 69,2% |
| Echilibrat | 37,0% | 23,1% |
| Vibrant | 7,4% | 7,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 18,5% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 37,0% | 61,5% |
| Echilibrat | 3,7% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 14,8% | 0,0% |
| Contrast maxim | 25,9% | 38,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,4% | 7,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 3,7% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 7,4% | 7,7% |
| Unitate cromatică puternică | 55,6% | 76,9% |
| Paletă unitară | 25,9% | 7,7% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Ralph Hedley, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The old china shop. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Butter Churn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barring-out Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Invention of the Lifebo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Widow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The truant's log | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Real antique. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forge. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Argument From Opposite P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| His First Voyage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Ralph Hedley?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Sârbă | 100 | 100,0% |
Câte consultări pe zi are Ralph Hedley, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Ralph Hedley
Care este lucrarea Ralph Hedley consultată cel mai des?
- An Argument From Opposite Premises în primul loc, cu 300 vizualizări și 23% din consultări. 8 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Ralph Hedley pe WikiOO.org?
- 1.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 500 la pagina artistului, 1.200 la opere.
Ce opere ale lui Ralph Hedley se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Dramatic (Ton emoțional) primesc 100% din vizitele pentru 22% din catalog.