Robert Delaunay Statistici vizite

1885 – 1941

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Robert Delaunay de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Robert Delaunay: statistici pe scurt

Orașul Paris este cea mai consultată operă a lui Robert Delaunay: 7.600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 44% din total. De asemenea, consultate frecvent: Turnişorul Eiffel și Eiffel Tower. Total vizualizări: 21.600 (6.200 pagini de artist, 15.400 lucrări). Creștere de 159% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Sep 2026 (9.600 vizualizări). Limbi: Engleză (28%), Franceză (20%) și Italiană (20%). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (24%) și tablete (7%). Preferință observată: Modern (Atmosferă), 60% din vizitele pentru 11% din catalog.

Top 10 operele lui Robert Delaunay după numărul de consultări

Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Robert Delaunay.

  1. Orașul Paris 1 Orașul Paris, 1912 7.600 vizualizări · 44,4%
  2. Turnişorul Eiffel 2 Turnişorul Eiffel, 1914 1.900 vizualizări · 11,1%
  3. Eiffel Tower 3 Eiffel Tower 1.000 vizualizări · 5,8%
  4. Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 4 Formes circulaires, soleil (Circular Forms, Sun) 700 vizualizări · 4,1%
  5. The Eiffel Tower 5 The Eiffel Tower, 1910 600 vizualizări · 3,5%
  6. La ville de Paris 6 La ville de Paris, 1911 500 vizualizări · 2,9%
  7. Circular Forms 7 Circular Forms, 1930 500 vizualizări · 2,9%
  8. The Joy of Life 8 The Joy of Life, 1930 400 vizualizări · 2,3%
  9. Cercles simultanés 9 Cercles simultanés 400 vizualizări · 2,3%
  10. Simultaneous Contrasts Sun and Moon 10 Simultaneous Contrasts Sun and Moon 300 vizualizări · 1,8%

Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Robert Delaunay?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează datele de bază
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200100
Iul 20261.7006.300
Aug 20263003.400
Sep 20264.0005.600

Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Robert Delaunay?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Robert Delaunay pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează datele de bază
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Orașul Paris0000000002.1002.2002.900
Turnişorul Eiffel0000000004002001.200
Tall Portuguese Woman00000000020000
Formes circulaires, soleil…00000000000500
La ville de Paris00000000000100
Political Drama00000000010000
The Eiffel Tower000000000100100300
Premier Disque00000000010000
Nude woman reading000000000000
Eiffel Tower00000000100600200100

Robert Delaunay este consultat de pe telefoane sau de pe computere?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează datele de bază
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare14.80068,5%
telefoane mobile5.20024,1%
tablete1.6007,4%

Care este distribuția cititorilor lui Robert Delaunay pe limbi?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează datele de bază
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.30028,3%
Franceză90019,6%
Italiană90019,6%
Olandeză3006,5%
Spaniolă2004,3%
Koreană2004,3%
Portugheză2004,3%
Bulgară1002,2%
Germană1002,2%
Rusă1002,2%

Care este numărul de cititori zilnic pentru Robert Delaunay, inclusiv prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează datele de bază
ZiuaVizite
Mie 23 Sep400
Joi 24 Sep700
Vin 25 Sep800
Sâm 26 Sep400
Dum 27 Sep200
Lun 28 Sep600
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep700
Joi 1 Oct300
Vin 2 Oct300
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct500
Mar 6 Oct1.200
Mie 7 Oct700
Joi 8 Oct600
Vin 9 Oct500
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct600
Mar 13 Oct600
Mie 14 Oct (previzualizare)500
Joi 15 Oct (previzualizare)500
Vin 16 Oct (previzualizare)500
Sâm 17 Oct (previzualizare)200
Dum 18 Oct (previzualizare)100
Lun 19 Oct (previzualizare)500
Mar 20 Oct (previzualizare)700
Mie 21 Oct (previzualizare)500
Joi 22 Oct (previzualizare)400
Vin 23 Oct (previzualizare)400
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)100
Lun 26 Oct (previzualizare)500
Mar 27 Oct (previzualizare)700
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)400
Vin 30 Oct (previzualizare)400
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)100
Lun 2 Noi (previzualizare)400
Mar 3 Noi (previzualizare)600

Robert Delaunay: întrebări frecvente

Care este cea mai consultată operă a lui Robert Delaunay?

Orașul Paris: 7.600 vizualizări, 44% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.

Care este audiența lui Robert Delaunay?

21.600 vizite în ultimele douăsprezece luni (6.200 vizite pe pagina artistului, 15.400 vizite la opere).

Robert Delaunay este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?

Consultările se împart în dispozitive de navigare (69%), telefoane mobile (24%) și tablete (7%); dispozitive de navigare conduc cu 69%.

Ce limbi sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Robert Delaunay?

Engleză (28%), Franceză (20%) și Italiană (20%); Engleză conduce cu 28%.

Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Robert Delaunay?

Da, Modern (Atmosferă): 60% din vizitele pentru 11% din catalog.