Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Rowland Wheelwright de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Rowland Wheelwright: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Rowland Wheelwright din baza de date WikiOO.org a fost ‘In another instant she was weeping at my breast’ (illustration for 'Lorna Doone'): 300 vizualizări, reprezentând 17% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Sketch for 'The Dinner Hour' și A Lord of Creation. Pagina lui Rowland Wheelwright a fost consultată de 3.700 ori: 2.000 de ori pe profilul artistului și 1.700 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 50% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 2.700 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (70%), telefoane mobile (27%) și tablete (3%). Cititorii consultă Vibrant (Intensitatea culorii) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 50% din vizite față de 33% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Rowland Wheelwright
Lucrările lui Rowland Wheelwright clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
‘In another instant she was weeping at my breast’ (illustration for 'Lorna Doone')
300 vizualizări · 16,7%
-
2
Sketch for 'The Dinner Hour'
300 vizualizări · 16,7%
-
3
A Lord of Creation, 1897
200 vizualizări · 11,1%
-
4
'Trust her not, she is fooling thee', 1898
200 vizualizări · 11,1%
-
5
Enid Driving the Robbers' Horses
200 vizualizări · 11,1%
-
6
Cows and Sheep in a Water Meadow
100 vizualizări · 5,6%
-
7
Two Girls on a Beach
100 vizualizări · 5,6%
-
8
Mrs Irene Florence Butcher, née Beacham
100 vizualizări · 5,6%
-
9
‘Athos placed his hat on the point of his sword and waved’ (illustration for 'The Three Musketeers')
100 vizualizări · 5,6%
-
10
Don Quixote and Maritornes at the Inn (from the novel by Cervantes)
100 vizualizări · 5,6%
De câte ori este consultat profilul lui Rowland Wheelwright în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 1.100 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 600 | 0 |
| Oct 2026 | 300 | 0 |
Cât de des sunt consultate operele lui Rowland Wheelwright?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Rowland Wheelwright consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,3% | 5,6% |
| Umbră difuză | 50,0% | 50,0% |
| Lumină moderată | 41,7% | 44,4% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 16,7% | 16,7% |
| Culori discrete | 16,7% | 16,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 41,7% | 27,8% |
| Culori clar saturate | 25,0% | 38,9% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 50,0% | 41,2% |
| Nuanțe închise | 20,0% | 35,3% |
| Culori neutre | 30,0% | 23,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 16,7% | 16,7% |
| Echilibrat | 50,0% | 33,3% |
| Vibrant | 33,3% | 50,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 16,7% | 11,1% |
| Echilibrat | 25,0% | 22,2% |
| Contrast accentuat | 33,3% | 33,3% |
| Contrast maxim | 25,0% | 33,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 8,3% | 11,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 8,3% | 11,1% |
| Unitate cromatică puternică | 58,3% | 61,1% |
| Paletă unitară | 25,0% | 16,7% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Rowland Wheelwright, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 'Trust her not, she is fool… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Lord of Creation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| On the Rocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Don Quixote and Maritornes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for 'The Dinner Hour' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Enid Driving the Robbers' H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| ‘Athos placed his hat on th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Irene Florence Butcher,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Two Girls on a Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ‘In another instant she was… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Rowland Wheelwright?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.600 | 70,3% |
| telefoane mobile | 1.000 | 27,0% |
| tablete | 100 | 2,7% |
În ce limbi este consultat Rowland Wheelwright?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 66,7% |
| Rusă | 100 | 33,3% |
Câte vizualizări are Rowland Wheelwright pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 100 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 200 |
| Dum 1 Noi | 200 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 200 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 300 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 200 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 300 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Rowland Wheelwright
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Rowland Wheelwright?
- ‘In another instant she was weeping at my breast’ (illustration for 'Lorna Doone'), cu 300 vizualizări (17% din totalul consultărilor pentru Rowland Wheelwright). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Rowland Wheelwright pe WikiOO.org?
- 3.700 de ori în ultimele douăsprezece luni: 2.000 pe pagina artistului și 1.700 pe paginile lucrărilor.
Pe ce dispozitive este consultat Rowland Wheelwright?
- Rowland Wheelwright este vizualizat de pe dispozitive de navigare (70%), telefoane mobile (27%) și tablete (3%); dispozitive de navigare reprezintă 70% din vizualizări.
Ce fel de lucrări ale lui Rowland Wheelwright preferă cititorii?
- Vibrant (Intensitatea culorii): 50% din vizite, față de 33% din catalog.