Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Salvatore Ferragamo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Salvatore Ferragamo: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Salvatore Ferragamo este Prototype for a court shoe, cu 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Kimo sandal și Prototipo di décolleté.. Pagina artistului a fost deschisă de 400 ori, iar paginile lucrărilor de 1.100 ori, în total 1.500 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 50%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 1.100. Cititorii selectează Romantic (Ton emoțional) în 82% din vizite, unde acesta reprezintă 66% din catalog.
Salvatore Ferragamo: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Salvatore Ferragamo și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
Prototype for a court shoe, 1930
200 vizualizări · 16,7%
-
2
Kimo sandal, 1951
200 vizualizări · 16,7%
-
3
Prototipo di décolleté., 1929
100 vizualizări · 8,3%
-
4
Prototype for a court shoe, 1930
100 vizualizări · 8,3%
-
5
Molly, 1942
100 vizualizări · 8,3%
-
6
Dogia, 1949
100 vizualizări · 8,3%
-
7
Sandal, 1939
100 vizualizări · 8,3%
-
8
Shoes, 1947
100 vizualizări · 8,3%
-
9
Enea Sandal, 1936
100 vizualizări · 8,3%
-
10
Sandal, 1938
100 vizualizări · 8,3%
Când a fost consultat dosarul lui Salvatore Ferragamo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Când sunt consultate operele lui Salvatore Ferragamo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Salvatore Ferragamo?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Romantic | 65,8% | 81,8% |
| Liniștit | 14,6% | 0,0% |
| Nostalgic | 9,8% | 9,1% |
| Contemplativă | 4,9% | 9,1% |
| Misterios | 2,4% | 0,0% |
| Tranchil | 2,4% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 2,4% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 2,4% | 8,3% |
| Luminos | 95,2% | 91,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 100,0% | 100,0% |
| Culori discrete | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 0,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 100,0% | 100,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 4,8% | 8,3% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 16,7% | 25,0% |
| Contrast maxim | 78,6% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 19,1% | 8,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 19,1% | 25,0% |
| Armonie echilibrată | 26,2% | 25,0% |
| Unitate cromatică puternică | 28,6% | 41,7% |
| Paletă unitară | 7,1% | 0,0% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Salvatore Ferragamo, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prototipo di décolleté. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sandal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Șosete de seară | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prototype for a court shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sandal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dogia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Prototype for a court shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Prototype for a court shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sandal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sandal model | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Salvatore Ferragamo?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are Salvatore Ferragamo, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 100 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Salvatore Ferragamo
Care este lucrarea Salvatore Ferragamo consultată cel mai des?
- Prototype for a court shoe în primul loc, cu 200 vizualizări și 17% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Salvatore Ferragamo pe WikiOO.org?
- 1.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 la pagina artistului, 1.100 la opere.
Ce opere ale lui Salvatore Ferragamo se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Romantic (Ton emoțional) primesc 82% din vizitele pentru 66% din catalog.