Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Antoon van Dyck de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Antoon van Dyck: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Antoon van Dyck din baza de date WikiOO.org a fost Family Portrait: 1.200 vizualizări, reprezentând 2% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Șimon și Dalila și Portrait of the Princes Palatine Charles-Louis I and his Brother Robert. Pagina lui Antoon van Dyck a fost consultată de 60.000 ori: 4.200 de ori pe profilul artistului și 55.800 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a crescut cu 69% de la Aug 2026 la Sep 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 49.200 vizite. Intrările sunt citite în Engleză (23%), Franceză (10%) și Rusă (10%). Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (92%), telefoane mobile (7%) și tablete (1%). Cititorii consultă Contrast maxim (Contrast) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 25% din vizite față de 14% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Antoon van Dyck
Lucrările lui Antoon van Dyck clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
De câte ori este consultat profilul lui Antoon van Dyck în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
400
3.400
Iul 2026
2.700
46.500
Aug 2026
300
2.300
Sep 2026
800
3.600
Cât de des sunt consultate operele lui Antoon van Dyck?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Antoon van Dyck consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
69,2%
72,7%
Dramatic
15,4%
19,8%
Clasic
0,0%
3,5%
Luxuos
7,7%
2,3%
Romantic
0,0%
1,8%
Eteric
7,7%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
25,0%
35,0%
Romantic
25,0%
17,0%
Melancolic
25,0%
15,0%
Dramatic
16,7%
9,9%
Liniștit
0,0%
9,1%
Impunător
0,0%
6,3%
Nostalgic
0,0%
2,3%
Sacru
8,3%
2,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
76,0%
80,0%
Umbră difuză
14,0%
15,0%
Lumină moderată
6,0%
4,0%
Echilibru luminos
2,0%
0,5%
Luminos
2,0%
0,5%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
54,0%
54,6%
Culori discrete
34,0%
32,8%
Nuanțe echilibrate și lineare
10,0%
10,6%
Culori clar saturate
2,0%
2,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
89,1%
91,7%
Monocrom
6,5%
4,4%
Nuanțe închise
2,2%
2,5%
Culori neutre
0,0%
1,4%
Natură
2,2%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
84,0%
76,2%
Echilibrat
14,0%
23,4%
Vibrant
2,0%
0,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
46,0%
27,7%
Nuanțe blânde
22,0%
23,4%
Echilibrat
4,0%
8,6%
Contrast accentuat
14,0%
15,3%
Contrast maxim
14,0%
24,9%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
6,0%
8,4%
Paletă de culori delicate mixate
4,0%
9,7%
Armonie echilibrată
10,0%
19,3%
Unitate cromatică puternică
58,0%
52,3%
Paletă unitară
22,0%
10,2%
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Antoon van Dyck, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Charles I în Trei Poziții
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
300
Beatul Joseph Hermann
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autoportret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Portrait of the Princes Pal…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
0
0
Queen Henrietta Maria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Saint Rosalie Interceding f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Family Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
Portrait of James Stuart ,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
300
Ottaviano Canevari
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Charles I in Three Positions
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Antoon van Dyck?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
55.400
92,3%
telefoane mobile
4.100
6,8%
tablete
500
0,8%
În ce limbi este consultat Antoon van Dyck?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
700
22,6%
Franceză
300
9,7%
Rusă
300
9,7%
Slovacă
300
9,7%
Chinese
300
9,7%
Koreană
200
6,5%
Arabă
100
3,2%
Bulgară
100
3,2%
Cehă
100
3,2%
Daneză
100
3,2%
Câte vizualizări are Antoon van Dyck pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
Ziua
Vizite
Joi 24 Sep
300
Vin 25 Sep
200
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
100
Lun 28 Sep
600
Mar 29 Sep
300
Mie 30 Sep
800
Joi 1 Oct
400
Vin 2 Oct
100
Sâm 3 Oct
500
Dum 4 Oct
400
Lun 5 Oct
1.000
Mar 6 Oct
200
Mie 7 Oct
2.000
Joi 8 Oct
500
Vin 9 Oct
400
Sâm 10 Oct
500
Dum 11 Oct
1.100
Lun 12 Oct
400
Mar 13 Oct
600
Mie 14 Oct
600
Joi 15 Oct (previzualizare)
500
Vin 16 Oct (previzualizare)
300
Sâm 17 Oct (previzualizare)
400
Dum 18 Oct (previzualizare)
700
Lun 19 Oct (previzualizare)
900
Mar 20 Oct (previzualizare)
500
Mie 21 Oct (previzualizare)
1.500
Joi 22 Oct (previzualizare)
600
Vin 23 Oct (previzualizare)
400
Sâm 24 Oct (previzualizare)
500
Dum 25 Oct (previzualizare)
800
Lun 26 Oct (previzualizare)
1.000
Mar 27 Oct (previzualizare)
600
Mie 28 Oct (previzualizare)
1.700
Joi 29 Oct (previzualizare)
700
Vin 30 Oct (previzualizare)
400
Sâm 31 Oct (previzualizare)
600
Dum 1 Noi (previzualizare)
900
Lun 2 Noi (previzualizare)
1.100
Mar 3 Noi (previzualizare)
600
Mie 4 Noi (previzualizare)
1.900
Întrebări privind audiența lui Antoon van Dyck
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Antoon van Dyck?
Family Portrait, cu 1.200 vizualizări (2% din totalul consultărilor pentru Antoon van Dyck). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Antoon van Dyck pe WikiOO.org?
60.000 de ori în ultimele douăsprezece luni: 4.200 pe pagina artistului și 55.800 pe paginile lucrărilor.
Pe ce dispozitive este consultat Antoon van Dyck?
Antoon van Dyck este vizualizat de pe dispozitive de navigare (92%), telefoane mobile (7%) și tablete (1%); dispozitive de navigare reprezintă 92% din vizualizări.
În ce limbi este consultat Antoon van Dyck?
În Engleză (23%), Franceză (10%) și Rusă (10%). Engleză este prima cu 23%.
Ce fel de lucrări ale lui Antoon van Dyck preferă cititorii?
Contrast maxim (Contrast): 25% din vizite, față de 14% din catalog.