Su Xin Ping Cine consultă arhivele și care sunt lucrările

1954

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Su Xin Ping de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Su Xin Ping: ce indică consultările

Cea mai consultată operă a lui Su Xin Ping este Tosting No.32, cu 100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Landscape No.5 și Tosting No.23. Pagina artistului a fost deschisă de 600 ori, iar paginile lucrărilor de 300 ori, în total 900 vizite. Între Aug 2026 și Sep 2026, numărul de vizualizări a scăzut cu 100%. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 800. Cititorii selectează Contrast maxim (Contrast) în 83% din vizite, unde acesta reprezintă 53% din catalog.

Su Xin Ping: cele 6 lucrări consultate cel mai des

Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Su Xin Ping și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.

  1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 vizualizări · 16,7%
  2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 vizualizări · 16,7%
  3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 vizualizări · 16,7%
  4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 vizualizări · 16,7%
  5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 vizualizări · 16,7%
  6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 vizualizări · 16,7%

Când a fost consultat dosarul lui Su Xin Ping?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Cifrele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026600200
Aug 20260100
Sep 202600

Când sunt consultate operele lui Su Xin Ping?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai consultate opere ale lui Su Xin Ping, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Cifrele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Tosting No.25000000000000
Landscape No.5000000000000
Tosting No.3200000000010000
Tosting No.2300000000010000
Tosting No.27000000000000
Tosting No.30000000000000
Tosting No.26000000000000
Landscape No.11000000000000
Landscape No.1200000000001000
Landscape No.9000000000000

În ce limbi este consultat Su Xin Ping?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Cifrele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Daneză100100,0%

Câte consultări pe zi are Su Xin Ping, și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Cifrele într-un tabel
ZiuaVizite
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)100
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)100
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)100
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)100
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)100
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)100
Mie 11 Noi (previzualizare)0

Despre publicul lui Su Xin Ping

Care este lucrarea Su Xin Ping consultată cel mai des?

Tosting No.32 în primul loc, cu 100 vizualizări și 17% din consultări. 6 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Su Xin Ping pe WikiOO.org?

900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 la pagina artistului, 300 la opere.

Ce opere ale lui Su Xin Ping se potrivesc cu selecția cititorilor?

Lucrurile descrise ca Contrast maxim (Contrast) primesc 83% din vizitele pentru 53% din catalog.