Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Tamara De Lempicka de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Tamara De Lempicka: statistici pe scurt
Autoportret în Bugatti verde este cea mai consultată operă a lui Tamara De Lempicka: 2.200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 12% din total. De asemenea, consultate frecvent: in the Green Bugatti și La belle Rafaela. Total vizualizări: 18.200 (4.800 pagini de artist, 13.400 lucrări). Creștere de 58% între Aug 2026 și Sep 2026. Vârf: Iul 2026 (13.100 vizualizări). Limbi: Germană (30%), Rusă (20%) și Spaniolă (13%). Distribuția pe dispozitive: dispozitive de navigare (65%), telefoane mobile (30%) și tablete (4%). Preferință observată: Misterios (Ton emoțional), 57% din vizitele pentru 33% din catalog.
Top 10 operele lui Tamara De Lempicka după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui Tamara De Lempicka.
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării Tamara De Lempicka?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
100
Iul 2026
2.000
11.100
Aug 2026
300
1.600
Sep 2026
2.400
600
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui Tamara De Lempicka?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui Tamara De Lempicka sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
33,3%
55,1%
Elegant
66,7%
28,6%
Luxuos
0,0%
16,3%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Misterios
33,3%
57,5%
Impunător
0,0%
17,5%
Pasionat
0,0%
12,5%
Contemplativă
66,7%
5,0%
Romantic
0,0%
7,5%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
6,0%
11,8%
Umbră difuză
40,0%
17,7%
Lumină moderată
36,0%
49,5%
Echilibru luminos
16,0%
18,8%
Luminos
2,0%
2,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
14,0%
11,3%
Culori discrete
22,0%
19,4%
Nuanțe echilibrate și lineare
46,0%
45,7%
Culori clar saturate
18,0%
23,1%
Culoare intensă
0,0%
0,5%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
48,8%
60,9%
Nuanțe închise
25,6%
20,5%
Culori neutre
23,3%
15,9%
Monocrom
2,3%
2,0%
Culori pastelate
0,0%
0,7%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
16,0%
11,8%
Echilibrat
60,0%
54,8%
Vibrant
24,0%
33,3%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
4,0%
2,7%
Nuanțe blânde
4,0%
0,5%
Echilibrat
8,0%
1,6%
Contrast accentuat
16,0%
11,8%
Contrast maxim
68,0%
83,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
10,0%
5,4%
Paletă de culori delicate mixate
14,0%
9,1%
Armonie echilibrată
14,0%
23,7%
Unitate cromatică puternică
56,0%
46,8%
Paletă unitară
6,0%
15,0%
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui Tamara De Lempicka pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Autoportret în Bugatti verde
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
0
Portretul lui Marjorie Ferry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Adam și Eva
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
in the Green Bugatti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
La belle Rafaela
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Evelyne P.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Saint Antoine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasant Girl with Pitcher
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tamara De Lempicka este consultat de pe telefoane sau de pe computere?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează datele de bază
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
11.900
65,4%
telefoane mobile
5.500
30,2%
tablete
800
4,4%
Care este distribuția cititorilor lui Tamara De Lempicka pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
Limbă
Vizite
Distribuie
Germană
1.800
30,0%
Rusă
1.200
20,0%
Spaniolă
800
13,3%
Engleză
700
11,7%
Suedeză
600
10,0%
Olandeză
200
3,3%
Norwegian
200
3,3%
Croată
100
1,7%
Japoneză
100
1,7%
Lituaniană
100
1,7%
Care este numărul de cititori zilnic pentru Tamara De Lempicka, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
Ziua
Vizite
Vin 25 Sep
1.000
Sâm 26 Sep
400
Dum 27 Sep
300
Lun 28 Sep
500
Mar 29 Sep
500
Mie 30 Sep
200
Joi 1 Oct
1.000
Vin 2 Oct
700
Sâm 3 Oct
500
Dum 4 Oct
400
Lun 5 Oct
1.100
Mar 6 Oct
800
Mie 7 Oct
1.000
Joi 8 Oct
1.600
Vin 9 Oct
1.400
Sâm 10 Oct
2.200
Dum 11 Oct
1.000
Lun 12 Oct
1.100
Mar 13 Oct
500
Mie 14 Oct
1.300
Joi 15 Oct
600
Vin 16 Oct (previzualizare)
1.700
Sâm 17 Oct (previzualizare)
1.700
Dum 18 Oct (previzualizare)
900
Lun 19 Oct (previzualizare)
1.500
Mar 20 Oct (previzualizare)
1.000
Mie 21 Oct (previzualizare)
1.400
Joi 22 Oct (previzualizare)
1.700
Vin 23 Oct (previzualizare)
2.000
Sâm 24 Oct (previzualizare)
2.000
Dum 25 Oct (previzualizare)
1.100
Lun 26 Oct (previzualizare)
1.700
Mar 27 Oct (previzualizare)
1.100
Mie 28 Oct (previzualizare)
1.600
Joi 29 Oct (previzualizare)
2.000
Vin 30 Oct (previzualizare)
2.200
Sâm 31 Oct (previzualizare)
2.200
Dum 1 Noi (previzualizare)
1.200
Lun 2 Noi (previzualizare)
1.900
Mar 3 Noi (previzualizare)
1.300
Mie 4 Noi (previzualizare)
1.800
Joi 5 Noi (previzualizare)
2.200
Tamara De Lempicka: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui Tamara De Lempicka?
Autoportret în Bugatti verde: 2.200 vizualizări, 12% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui Tamara De Lempicka?
18.200 vizite în ultimele douăsprezece luni (4.800 vizite pe pagina artistului, 13.400 vizite la opere).
Tamara De Lempicka este consultat mai mult de pe telefoane sau de pe computere?
Consultările se împart în dispozitive de navigare (65%), telefoane mobile (30%) și tablete (4%); dispozitive de navigare conduc cu 65%.
Ce limbi sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Tamara De Lempicka?
Germană (30%), Rusă (20%) și Spaniolă (13%); Germană conduce cu 30%.
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui Tamara De Lempicka?
Da, Misterios (Ton emoțional): 57% din vizitele pentru 33% din catalog.