Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thérèse Lessore de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Thérèse Lessore: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Thérèse Lessore din baza de date WikiOO.org a fost Circus at Bath: 300 vizualizări, reprezentând 16% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Saturday Evening și Walcot Street from Hedgemead, Bath. Pagina lui Thérèse Lessore a fost consultată de 1.700 ori: 300 de ori pe profilul artistului și 1.400 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Numărul de consultări a scăzut cu 100% de la Sep 2026 la Oct 2026. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 1.400 vizite. Cititorii consultă Umbră difuză (Luminanță) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 53% din vizite față de 24% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Thérèse Lessore
Lucrările lui Thérèse Lessore clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
Circus at Bath
300 vizualizări · 15,8%
-
2
Saturday Evening, 1920
300 vizualizări · 15,8%
-
3
Walcot Street from Hedgemead, Bath, 1942
200 vizualizări · 10,5%
-
4
Flute and Harp
100 vizualizări · 5,3%
-
5
Place d'Aix, Marseille, 1922
100 vizualizări · 5,3%
-
6
The Rifle Range, 1930
100 vizualizări · 5,3%
-
7
The Crescent, Bath
100 vizualizări · 5,3%
-
8
The Reflective Horse, 1940
100 vizualizări · 5,3%
-
9
The Islington Twins
100 vizualizări · 5,3%
-
10
Victoria Park – 'Let's Go Home Sis ', 1929
100 vizualizări · 5,3%
De câte ori este consultat profilul lui Thérèse Lessore în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Cât de des sunt consultate operele lui Thérèse Lessore?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Thérèse Lessore consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Energic | 33,3% | 37,5% |
| Contemplativă | 33,3% | 37,5% |
| Nostalgic | 33,3% | 25,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,0% | 5,3% |
| Umbră difuză | 24,0% | 52,6% |
| Lumină moderată | 54,0% | 31,6% |
| Echilibru luminos | 18,0% | 10,5% |
| Luminos | 2,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 24,0% | 21,1% |
| Culori discrete | 30,0% | 36,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,0% | 26,3% |
| Culori clar saturate | 16,0% | 15,8% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 41,9% | 28,6% |
| Nuanțe pământii | 30,2% | 42,9% |
| Nuanțe închise | 25,6% | 28,6% |
| Culori pastelate | 2,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 24,0% | 26,3% |
| Echilibrat | 54,0% | 52,6% |
| Vibrant | 22,0% | 21,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 28,0% | 36,8% |
| Nuanțe blânde | 42,0% | 36,8% |
| Echilibrat | 18,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 4,0% | 5,3% |
| Contrast maxim | 8,0% | 21,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 24,0% | 15,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 14,0% | 5,3% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 10,5% |
| Unitate cromatică puternică | 42,0% | 52,6% |
| Paletă unitară | 12,0% | 15,8% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Thérèse Lessore, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saturday Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Circus at Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walcot Street from Hedgemea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Kensington Gardens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Days Work - Hop Picking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Work, Work, Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pulteney Bridge, Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Friends of Muskie the L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Thérèse Lessore?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizualizări are Thérèse Lessore pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Thérèse Lessore
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Thérèse Lessore?
- Circus at Bath, cu 300 vizualizări (16% din totalul consultărilor pentru Thérèse Lessore). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Thérèse Lessore pe WikiOO.org?
- 1.700 de ori în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului și 1.400 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui Thérèse Lessore preferă cititorii?
- Umbră difuză (Luminanță): 53% din vizite, față de 24% din catalog.