Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thomas George Webster de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Thomas George Webster: ce indică consultările
Cea mai consultată operă a lui Thomas George Webster este The New Sign, cu 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 8% din totalul consultărilor. Urmat în clasament de Study For 'a Letter From The Colonies' și The Card Players. Pagina artistului a fost deschisă de 100 ori, iar paginile lucrărilor de 2.000 ori, în total 2.100 vizite. Iul 2026 este luna cu cele mai multe consultări: 2.000. Cititorii selectează Nuanțe blânde (Contrast) în 54% din vizite, unde acesta reprezintă 36% din catalog.
Thomas George Webster: cele 10 lucrări consultate cel mai des
Fiecare înregistrare prezintă o operă a lui Thomas George Webster și clasamentul acesteia în funcție de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni.
-
1
The New Sign
200 vizualizări · 8,3%
-
2
Study For 'a Letter From The Colonies'
200 vizualizări · 8,3%
-
3
The Card Players
200 vizualizări · 8,3%
-
4
Reading The News
200 vizualizări · 8,3%
-
5
Summer Flowers, Including Tulips, Poppies, Peonies And Petunia's In A Vase; And Roses, Tulips, Poppies, Narcissi And Other Flowers In A Vase
100 vizualizări · 4,2%
-
6
Reading The Scriptures
100 vizualizări · 4,2%
-
7
A Tea Party
100 vizualizări · 4,2%
-
8
Roses, Irises, Morning Glory, Narcissi, Chrysanthemums And Two Butterflies, Under A Stone Fountain
100 vizualizări · 4,2%
-
9
A Letter From The Colonies
100 vizualizări · 4,2%
-
10
Children At Prayer
100 vizualizări · 4,2%
Când a fost consultat dosarul lui Thomas George Webster?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 1.900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Când sunt consultate operele lui Thomas George Webster?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre operele lui Thomas George Webster?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 52,0% | 50,0% |
| Umbră difuză | 38,0% | 37,5% |
| Lumină moderată | 10,0% | 12,5% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 14,0% | 8,3% |
| Culori discrete | 46,0% | 50,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,0% | 33,3% |
| Culori clar saturate | 10,0% | 8,3% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 84,8% | 90,9% |
| Nuanțe închise | 10,9% | 9,1% |
| Culori neutre | 4,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 44,0% | 33,3% |
| Echilibrat | 48,0% | 58,3% |
| Vibrant | 8,0% | 8,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 12,0% | 4,2% |
| Nuanțe blânde | 36,0% | 54,2% |
| Echilibrat | 18,0% | 12,5% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 16,7% |
| Contrast maxim | 14,0% | 12,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 8,0% | 4,2% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,0% | 8,3% |
| Armonie echilibrată | 24,0% | 16,7% |
| Unitate cromatică puternică | 44,0% | 54,2% |
| Paletă unitară | 18,0% | 16,7% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Thomas George Webster, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Pinch Of Snuff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dotheboy's Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The New Recruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children At Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From The Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late At School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Father And Mot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beating For Recruits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gypsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Thomas George Webster?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte consultări pe zi are Thomas George Webster, și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Despre publicul lui Thomas George Webster
Care este lucrarea Thomas George Webster consultată cel mai des?
- The New Sign în primul loc, cu 200 vizualizări și 8% din consultări. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Thomas George Webster pe WikiOO.org?
- 2.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 100 la pagina artistului, 2.000 la opere.
Ce opere ale lui Thomas George Webster se potrivesc cu selecția cititorilor?
- Lucrurile descrise ca Nuanțe blânde (Contrast) primesc 54% din vizitele pentru 36% din catalog.