Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Thomas Whitcombe de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Thomas Whitcombe: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Thomas Whitcombe din baza de date WikiOO.org a fost Hms 'blenheim': 400 vizualizări, reprezentând 15% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Hms Diadem At Capture Of Good Hope - și Capture and Destruction of Four Spanish Frigates. Pagina lui Thomas Whitcombe a fost consultată de 3.300 ori: 1.100 de ori pe profilul artistului și 2.200 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 2.500 vizite. Consultarea se realizează pe dispozitive de navigare (100%). Cititorii consultă Nuanțe blânde (Contrast) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 38% din vizite față de 12% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Thomas Whitcombe
Lucrările lui Thomas Whitcombe clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
Hms 'blenheim'
400 vizualizări · 15,4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 vizualizări · 7,7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 vizualizări · 7,7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 vizualizări · 3,8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 vizualizări · 3,8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 vizualizări · 3,8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 vizualizări · 3,8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 vizualizări · 3,8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 vizualizări · 3,8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 vizualizări · 3,8%
De câte ori este consultat profilul lui Thomas Whitcombe în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 200 |
| Iul 2026 | 900 | 1.600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 400 |
Cât de des sunt consultate operele lui Thomas Whitcombe?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Thomas Whitcombe consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 4,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 20,0% | 30,8% |
| Lumină moderată | 42,0% | 46,2% |
| Echilibru luminos | 24,0% | 15,4% |
| Luminos | 10,0% | 7,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 48,0% | 42,3% |
| Culori discrete | 38,0% | 19,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 6,0% | 15,4% |
| Culori clar saturate | 8,0% | 23,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 55,6% | 30,4% |
| Nuanțe pământii | 38,9% | 47,8% |
| Nuanțe închise | 5,6% | 21,7% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 36,0% | 34,6% |
| Echilibrat | 54,0% | 38,5% |
| Vibrant | 10,0% | 26,9% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 12,0% | 38,5% |
| Echilibrat | 10,0% | 3,9% |
| Contrast accentuat | 34,0% | 19,2% |
| Contrast maxim | 40,0% | 38,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 18,0% | 3,9% |
| Paletă de culori delicate mixate | 6,0% | 3,9% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 19,2% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 46,2% |
| Paletă unitară | 14,0% | 26,9% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Thomas Whitcombe, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive sunt utilizate pentru a consulta profilul lui Thomas Whitcombe?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.300 | 100,0% |
În ce limbi este consultat Thomas Whitcombe?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 100 | 100,0% |
Câte vizualizări are Thomas Whitcombe pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 100 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 100 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Thomas Whitcombe
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Thomas Whitcombe?
- Hms 'blenheim', cu 400 vizualizări (15% din totalul consultărilor pentru Thomas Whitcombe). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Thomas Whitcombe pe WikiOO.org?
- 3.300 de ori în ultimele douăsprezece luni: 1.100 pe pagina artistului și 2.200 pe paginile lucrărilor.
Pe ce dispozitive este consultat Thomas Whitcombe?
- Thomas Whitcombe este vizualizat de pe dispozitive de navigare (100%); dispozitive de navigare reprezintă 100% din vizualizări.
Ce fel de lucrări ale lui Thomas Whitcombe preferă cititorii?
- Nuanțe blânde (Contrast): 38% din vizite, față de 12% din catalog.