Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui William Conor de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
William Conor: statistici pe scurt
The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim) este cea mai consultată operă a lui William Conor: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 15% din total. De asemenea, consultate frecvent: The Jaunting Car și Jaunting Car. Total vizualizări: 2.600 (600 pagini de artist, 2.000 lucrări). Vârf: Iul 2026 (2.000 vizualizări). Preferință observată: Lumină moderată (Luminanță), 65% din vizitele pentru 34% din catalog.
Top 10 operele lui William Conor după numărul de consultări
Clasamentul numără vizualizările pentru WikiOO.org pe parcursul a douăsprezece luni, nu scorurile catalogului. Locul 1 reprezintă cea mai vizualizată operă a lui William Conor.
-
1
The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim), 1930
400 vizualizări · 15,4%
-
2
The Jaunting Car, 1933
300 vizualizări · 11,5%
-
3
Jaunting Car, 1933
300 vizualizări · 11,5%
-
4
On the Road
300 vizualizări · 11,5%
-
5
Councillor James A. Doran (1848–1934), JP, 1930
200 vizualizări · 7,7%
-
6
Charles Stewart Henry Vane Tempest Stewart (1878–1949), 7th Marquess of Londonderry, 1926
100 vizualizări · 3,8%
-
7
The Latest News, 1922
100 vizualizări · 3,8%
-
8
State Opening of Parliament, 1921
100 vizualizări · 3,8%
-
9
Building an Air Raid Shelter, 1941
100 vizualizări · 3,8%
-
10
Open Air Market (County Antrim), 1933
100 vizualizări · 3,8%
Care este numărul de cititori mensuali ai înregistrării William Conor?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează datele de bază
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Care este numărul de cititori mensual ai lucrărilor lui William Conor?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce categorii de lucrări ale lui William Conor sunt selectate de către cititori?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează datele de bază
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 34,0% | 11,5% |
| Umbră difuză | 22,0% | 11,5% |
| Lumină moderată | 34,0% | 65,4% |
| Echilibru luminos | 10,0% | 11,5% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 34,0% | 15,4% |
| Culori discrete | 32,0% | 53,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 15,4% |
| Culori clar saturate | 6,0% | 15,4% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 73,8% | 60,0% |
| Culori neutre | 16,7% | 15,0% |
| Nuanțe închise | 9,5% | 25,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 42,0% | 23,1% |
| Echilibrat | 46,0% | 57,7% |
| Vibrant | 12,0% | 19,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 24,0% | 15,4% |
| Echilibrat | 6,0% | 7,7% |
| Contrast accentuat | 16,0% | 11,5% |
| Contrast maxim | 44,0% | 65,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 16,0% | 11,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 11,5% |
| Armonie echilibrată | 6,0% | 3,9% |
| Unitate cromatică puternică | 60,0% | 46,2% |
| Paletă unitară | 14,0% | 26,9% |
Cum sunt distribuite cele mai consultate opere ale lui William Conor pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează datele de bază
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaunting Car | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Councillor James A. Doran (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| On the Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist’s Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man in a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Door, the Green D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unidentified… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Judge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel John Waddell (1878–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția cititorilor lui William Conor pe limbi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează datele de bază
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Care este numărul de cititori zilnic pentru William Conor, inclusiv prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează datele de bază
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 100 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 200 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 100 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
William Conor: întrebări frecvente
Care este cea mai consultată operă a lui William Conor?
- The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim): 400 vizualizări, 15% din totalul consultărilor. Lista continuă până la locul 10.
Care este audiența lui William Conor?
- 2.600 vizite în ultimele douăsprezece luni (600 vizite pe pagina artistului, 2.000 vizite la opere).
Cititorii preferă o anumită categorie de lucrări ale lui William Conor?
- Da, Lumină moderată (Luminanță): 65% din vizitele pentru 34% din catalog.