Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Wit Stwosz de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Wit Stwosz: rezumat audiență
În ultimele douăsprezece luni, cea mai consultată operă a lui Wit Stwosz din baza de date WikiOO.org a fost High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus): 400 vizualizări, reprezentând 18% din totalul consultărilor pentru artist. Urmează Tobias and the Angel și High Altar of St Mary (detail of the Lamentation). Pagina lui Wit Stwosz a fost consultată de 2.400 ori: 800 de ori pe profilul artistului și 1.600 de ori pe paginile lucrărilor individuale. Luna cu cel mai mare număr de vizualizări a fost Iul 2026, cu 2.100 vizite. Cititorii consultă Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) mai mult decât sugerează ponderea sa în catalog: 73% din vizite față de 51% din lucrări.
Cele 10 cele mai consultate opere ale lui Wit Stwosz
Lucrările lui Wit Stwosz clasificate după numărul de vizualizări pe WikiOO.org în ultimele douăsprezece luni, cele mai vizualizate fiind pe prima poziție.
-
1
High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus), 1477
400 vizualizări · 18,2%
-
2
Tobias and the Angel, 1516
200 vizualizări · 9,1%
-
3
High Altar of St Mary (detail of the Lamentation), 1477
200 vizualizări · 9,1%
-
4
High Altar of St Mary (St Anne), 1477
200 vizualizări · 9,1%
-
5
Lamentation, 1500
200 vizualizări · 9,1%
-
6
High Altar of St Mary (Doctors), 1477
100 vizualizări · 4,5%
-
7
High Altar of St Mary (Resurrection), 1477
100 vizualizări · 4,5%
-
8
High Altar of St Mary (a horse), 1477
100 vizualizări · 4,5%
-
9
High Altar of St Mary (Pouring the Bathing Water), 1477
100 vizualizări · 4,5%
-
10
High Altar of St Mary (Apostle John), 1477
100 vizualizări · 4,5%
De câte ori este consultat profilul lui Wit Stwosz în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 800 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Cât de des sunt consultate operele lui Wit Stwosz?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări ale lui Wit Stwosz consultă cititorii?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 22,9% | 27,3% |
| Umbră difuză | 40,0% | 36,4% |
| Lumină moderată | 22,9% | 22,7% |
| Echilibru luminos | 5,7% | 9,1% |
| Luminos | 8,6% | 4,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 34,3% | 22,7% |
| Culori discrete | 31,4% | 50,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,6% | 22,7% |
| Culori clar saturate | 5,7% | 4,5% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 78,8% | 81,8% |
| Culori neutre | 15,2% | 13,6% |
| Nuanțe închise | 6,1% | 4,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 40,0% | 27,3% |
| Echilibrat | 54,3% | 68,2% |
| Vibrant | 5,7% | 4,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,9% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 37,1% | 50,0% |
| Echilibrat | 8,6% | 4,5% |
| Contrast accentuat | 22,9% | 18,2% |
| Contrast maxim | 28,6% | 27,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 8,6% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 2,9% | 9,1% |
| Armonie echilibrată | 5,7% | 9,1% |
| Unitate cromatică puternică | 51,4% | 72,7% |
| Paletă unitară | 31,4% | 9,1% |
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Wit Stwosz, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| High Altar of St Mary (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Resu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Engelsgruss of St. Lawrence… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Christ Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Cruc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Jero… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este consultat Wit Stwosz?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Rusă | 300 | 100,0% |
Câte vizualizări are Wit Stwosz pe zi și care este nivelul estimat?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 400 |
| Joi 1 Oct | 900 |
| Vin 2 Oct | 100 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 200 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 300 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 100 |
| Mie 14 Oct | 100 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări privind audiența lui Wit Stwosz
Care sunt cele mai consultate opere ale lui Wit Stwosz?
- High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus), cu 400 vizualizări (18% din totalul consultărilor pentru Wit Stwosz). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
De câte ori este consultat Wit Stwosz pe WikiOO.org?
- 2.400 de ori în ultimele douăsprezece luni: 800 pe pagina artistului și 1.600 pe paginile lucrărilor.
Ce fel de lucrări ale lui Wit Stwosz preferă cititorii?
- Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 73% din vizite, față de 51% din catalog.