Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Brian Hatton na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Brian Hatton: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Brian Hatton v databáze WikiOO.org dielo Self Portrait, in Hunting Kit: 300 návštev, čo predstavuje 10% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Harvesting Towards Morehampton a Study of a Head. Záznamy o umelcovite Brian Hatton boli navštívené 3 100krát: 500 na profilu umelca a 2 600 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 200% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 500 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (90%) a telefóny (10%). Čitatelia sa obracajú na Vyvážene jemná (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 52% návštev oproti 30% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Brian Hatton
Diela umelca Brian Hatton zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Self Portrait, in Hunting Kit, 1903
300 návštev · 10,3%
-
2
Harvesting Towards Morehampton, 1910
200 návštev · 6,9%
-
3
Study of a Head, 1908
200 návštev · 6,9%
-
4
The Falcon, 1909
200 návštev · 6,9%
-
5
Seated Nude, 1906
200 návštev · 6,9%
-
6
Study of a River in Woods
200 návštev · 6,9%
-
7
Jacob with Joseph's Coat, 1912
100 návštev · 3,4%
-
8
Reclining Nude, 1912
100 návštev · 3,4%
-
9
The Farm, Warham, Herefordshire, 1910
100 návštev · 3,4%
-
10
The Lawns, Warham, Herefordshire, 1908
100 návštev · 3,4%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Brian Hatton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 2 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Brian Hatton?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Brian Hatton si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 13,8% |
| Mäkký tieň | 44,0% | 37,9% |
| Mierny jas | 28,0% | 41,4% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 6,9% |
| Luminózny | 4,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 20,7% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 24,1% |
| Vyvážene jemná | 30,0% | 51,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 3,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,6% | 80,8% |
| Neutrálne tóny | 14,6% | 15,4% |
| Tmavé tóny | 4,9% | 3,9% |
| Monochromatické | 4,9% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 17,2% |
| Vyvážené | 64,0% | 82,8% |
| Sýte | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 10,3% |
| Jemný | 24,0% | 27,6% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 22,0% | 24,1% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 37,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 13,8% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 3,5% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 52,0% | 31,0% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 51,7% |
Ktoré diela umelca Brian Hatton sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Marshall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saddling Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lugg Meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing Draughts, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotten Row, Sunday Morning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob with Joseph's Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of a Lane and Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Runaway Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Marshall (1869–1950)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Brian Hatton?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 90,3% |
| telefóny | 300 | 9,7% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Brian Hatton?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Brian Hatton je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky k čitateľnosti Brian Hatton
Ktoré diela umelca Brian Hatton sú najčastejšie vyhlimatované?
- Self Portrait, in Hunting Kit, s 300 návštevami (10% všetkých prehliadok umelca Brian Hatton). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Brian Hatton vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 3 100krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 2 600 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Brian Hatton?
- Brian Hatton je vyhľadávaný na pou počítače (90%) a telefóny (10%); pou počítače predstavuje 90% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Brian Hatton majú čitatelia najradšej?
- Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 52% návštev oproti 30% v katalógu.