Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Luis Royo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Luis Royo: štatistiky v skratke
Frankensteins bride first visit to the lab je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Luis Royo: 5 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 31% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Fallen angel II a Caress. Celkový počet prehliadok: 18 700 (10 600 profil umelca, 8 100 diela). Pokles o 17% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (10 000 návštev). Jazyky: anglicky (24%), španielsky (24%) a nemecky (21%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (61%), telefóny (34%) a tablety (4%). Zistená preferencia: Zemité tóny (Paleta farieb), 63% návštev pre 29% katalógu.
Top 10 diel umelca Luis Royo podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Luis Royo, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Frankensteins bride first visit to the lab
5 100 návštev · 30,7%
-
2
Fallen angel II
1 700 návštev · 10,2%
-
3
Caress
1 000 návštev · 6,0%
-
4
Box full of surprises
600 návštev · 3,6%
-
5
I love my pc
500 návštev · 3,0%
-
6
Shreddings
500 návštev · 3,0%
-
7
The initiation
400 návštev · 2,4%
-
8
Fallen angel
400 návštev · 2,4%
-
9
Provocativefolds
400 návštev · 2,4%
-
10
The game of masks
400 návštev · 2,4%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Luis Royo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 5 500 | 4 500 |
| Aug 2026 | 2 100 | 2 600 |
| Sep 2026 | 2 900 | 1 000 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Luis Royo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Luis Royo si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 35,5% |
| Mäkký tieň | 16,0% | 19,3% |
| Mierny jas | 24,0% | 24,1% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 9,6% |
| Luminózny | 26,0% | 11,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 70,0% | 30,1% |
| Subtelné tóny farieb | 14,0% | 22,9% |
| Vyvážene jemná | 10,0% | 40,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 6,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 28,6% | 63,2% |
| Neutrálne tóny | 52,4% | 21,6% |
| Pastelové tóny | 16,7% | 11,2% |
| Tmavé tóny | 2,4% | 4,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 68,0% | 34,9% |
| Vyvážené | 24,0% | 57,8% |
| Sýte | 8,0% | 7,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 3,6% |
| Jemný | 0,0% | 2,4% |
| Vyvážený | 10,0% | 2,4% |
| Výrazný | 18,0% | 14,5% |
| Vyhlásenie | 66,0% | 77,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,0% | 5,4% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 25,9% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 5,4% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 21,7% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 41,6% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Luis Royo rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fallen angel II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 400 | 0 |
| Frankensteins bride first v… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 400 | 300 |
| Thedaisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Backcover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Tangent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Provocativefolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Untitled (828) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dream in year and dreams (2… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Backcover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (950) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Je Luis Royo konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 11 500 | 61,5% |
| telefóny | 6 400 | 34,2% |
| tablety | 800 | 4,3% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Luis Royo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 900 | 23,7% |
| španielsky | 900 | 23,7% |
| nemecky | 800 | 21,1% |
| česky | 200 | 5,3% |
| francúzsky | 200 | 5,3% |
| portugalsky | 200 | 5,3% |
| maďarsky | 100 | 2,6% |
| taliansky | 100 | 2,6% |
| litovsky | 100 | 2,6% |
| poľsky | 100 | 2,6% |
Aká je denná čítanosť Luis Royo vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 300 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 1 000 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 300 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 400 |
| st 7 Okt | 300 |
| št 8 Okt | 300 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 700 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 500 |
| st 14 Okt | 500 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 300 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 900 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 600 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 600 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 400 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 600 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 1 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 400 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 200 |
Luis Royo: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Luis Royo má najviac vyhľadaní?
- Frankensteins bride first visit to the lab: 5 100 návštev, 31% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Luis Royo?
- 18 700 návštev za dvanásť mesiacov (10 600 záznamov umelca, 8 100 diel)
Hľadajú sa informácie o Luis Royo častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (61%), telefóny (34%) a tablety (4%); najviac ich je na pou počítače s podielom 61%.
V akých jazykoch sa konzultuje o Luis Royo?
- anglicky (24%), španielsky (24%) a nemecky (21%); najviac zastupuje jazyk anglicky s podielom 24%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Luis Royo?
- Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 63% návštev z 29% katalógu.