Stack Blues
- 2017
- 274.0 x 121.0 cm
- Muzej Londona
Part of Sean Scully’s Landline series of works, Stack Blues is a sculpture borne out of the artist’s preoccupation with the horizon.
Vprašanja in odgovori
Kako lahko dobim tiskano kopijo dela "Stack Blues" avtorja Sean Scully?
"Stack Blues" je na voljo kot umjetnička grafika na bombažnem platnu ali arhivskem papirju za platno. Naročila lahko oddate na strani Kakovostna tiskanina, v velikosti, ki jo izberete.
Kdo je ustvaril "Stack Blues" in leta kdaj?
Sean Scully je ustvaril "Stack Blues" leta 2017.
Katera je prevladujoča barvna tonina dela "Stack Blues" avtorja Sean Scully?
Green to Violet Spectrum odtenek prežema celotno skladbo "Stack Blues" avtorja Sean Scully.
Sean Scully (1945 –)
Sean Scully (b. 1945) is an acclaimed Irish-American painter known for his abstract stripe paintings and architectural compositions. Explore his journey from Minimalism to emotional abstraction, featured in museums globally.
Muzej Londona (London, Združeno kraljestvo)
Odkrijte zgodovino Londona od antičnih časov do danes! Muzej London vas čaka z ikoničnimi artefakti in bogato družbeno zgodovino.
O tem umetniškem delu
- Naslov: Stack Blues
- Umetnik: Sean Scully
- Leto: 2017
- Prvotne dimenzije: 274.0 x 121.0 cm
- Format: Landscape
- Status avtorskih pravic: Avtorsko zaščiteno
- Kje je razstavljeno: Muzej Londona
- Intenzivnost barv: Monochromatic
- Zaznana svetlobnost: shadow