Alexandre Gabriel Decamps Statistika obiskov

1803 – 1860

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Alexandre Gabriel Decamps na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Alexandre Gabriel Decamps: kratek pregled statistike

The Monkey Painter je delo umetnika Alexandre Gabriel Decamps, ki je bilo najpogostejše ogledano: 500 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 9% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: MENDIANT COMPTANT SA RECETTE in LA COUR DE FERME. Skupno število ogledov: 7.100 (1.800 ogledov strani umetnika, 5.300 ogledov del). Povečanje za 400% med Avg 2026 in Sep 2026. Vrh: Jul 2026 (5.600 obiskov). Distribucija naprav: naprave (93%), telefoni (6%) in tableti (1%). Ugotovljena preferenca: Romantično (Vibra), 71% obiskov za 46% kataloga.

Top 10 del umetnika Alexandre Gabriel Decamps po številu pregledov

Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Alexandre Gabriel Decamps, ki je bil največ gledan.

  1. The Monkey Painter 1 The Monkey Painter, 1833 500 obiskov · 8,8%
  2. MENDIANT COMPTANT SA RECETTE 2 MENDIANT COMPTANT SA RECETTE 400 obiskov · 7,0%
  3. LA COUR DE FERME 3 LA COUR DE FERME 400 obiskov · 7,0%
  4. CHIEN BASSET NOIR ET BLANC AU CHENIL 4 CHIEN BASSET NOIR ET BLANC AU CHENIL 300 obiskov · 5,3%
  5. Incendie d'un village italien 5 Incendie d'un village italien 300 obiskov · 5,3%
  6. Lev svetega Jeroma (Titulna stran) 6 Lev svetega Jeroma (Titulna stran) 300 obiskov · 5,3%
  7. LA CARAVANE 7 LA CARAVANE 300 obiskov · 5,3%
  8. Experts in the Painter's Atelier (Ape-men Examining a Painting) 8 Experts in the Painter's Atelier (Ape-men Examining a Painting), 1837 300 obiskov · 5,3%
  9. Interior of a Turkish Cafe 9 Interior of a Turkish Cafe, 1833 200 obiskov · 3,5%
  10. LA MARE 10 LA MARE 200 obiskov · 3,5%

Koliko mesečnih bralcev ima zapis Alexandre Gabriel Decamps?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži osnovne podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026300600
Jul 20261.1004.500
Avg 20260100
Sep 2026400100

Koliko se mesečno prebere del Alexandre Gabriel Decamps?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Alexandre Gabriel Decamps razporejena skozi leto?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži osnovne podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
The Defeat of the Cimbri000000000000
The Good Samaritan00000000010000
The Monkey Painter0000000010040000
CHIEN BASSET NOIR ET BLANC…00000000020000
CHIENS DE CHASSE AU REPOS00000000100000
LA MARE00000000020000
Before a Mosque00000000010000
LA COUR DE FERME00000000200000
Self-Portrait00000000001000
CHIENS BRIFAUTS000000000000

Ali se Alexandre Gabriel Decamps gleda na telefonih ali na računalnikih?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Prikaži osnovne podatke
NapravaObiskovDeli
naprave6.60093,0%
telefoni4005,6%
tableti1001,4%

Kakav je podbmod čitljivosti Alexandre Gabriel Decamps glede na jezik?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Prikaži osnovne podatke
JezikObiskovDeli
Francoščina50083,3%
Angleščina10016,7%

Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Alexandre Gabriel Decamps, vključno z napovedjo?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži osnovne podatke
DanObiskov
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep100
sre 30 Sep100
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt100
ned 4 Okt400
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt400
čet 8 Okt100
pet 9 Okt100
sob 10 Okt100
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt100
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)100
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)100
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)100
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)100
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)100
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)100
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0

Alexandre Gabriel Decamps: pogosta vprašanja

Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Alexandre Gabriel Decamps?

The Monkey Painter: 500 obiskov, 9% poizvedb. Seznam sega do 10. ranga.

Kakšna je berljiva publiko Alexandre Gabriel Decamps?

7.100 obiskov v dvanasteh mesecih (1.800 obiskov strani umetnika, 5.300 obiskov del)

Ali se je Alexandre Gabriel Decamps bolj pogosteje posvetoval prek telefona ali računalnika?

Konsultacije so razdeljene na naprave (93%), telefoni (6%) in tableti (1%); voduje naprave z deležem 93%.

Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Alexandre Gabriel Decamps?

Da, Romantično (Vibra): 71% obiskov za 46% kataloga.