Beatrice Kreloff Statistika obiskov

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Beatrice Kreloff na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Beatrice Kreloff: kratek pregled statistike

Figure 13 je delo umetnika Beatrice Kreloff, ki je bilo najpogostejše ogledano: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 33% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Figure 8 in Figure 17. Skupno število ogledov: 1.000 (400 ogledov strani umetnika, 600 ogledov del). Vrh: Jul 2026 (900 obiskov). Ugotovljena preferenca: Luminosno (Luminenca), 33% obiskov za 8% kataloga.

Top 5 del umetnika Beatrice Kreloff po številu pregledov

Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Beatrice Kreloff, ki je bil največ gledan.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 obiskov · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 obiskov · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 obiskov · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 obiskov · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 obiskov · 16,7%

Koliko mesečnih bralcev ima zapis Beatrice Kreloff?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži osnovne podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026400500
Avg 202600
Sep 202600

Koliko se mesečno prebere del Beatrice Kreloff?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Beatrice Kreloff razporejena skozi leto?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži osnovne podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

Kakav je podbmod čitljivosti Beatrice Kreloff glede na jezik?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Beatrice Kreloff, vključno z napovedjo?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži osnovne podatke
DanObiskov
čet 24 Sep0
pet 25 Sep0
sob 26 Sep0
ned 27 Sep0
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0

Beatrice Kreloff: pogosta vprašanja

Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Beatrice Kreloff?

Figure 13: 200 obiskov, 33% poizvedb. Seznam sega do 5. ranga.

Kakšna je berljiva publiko Beatrice Kreloff?

1.000 obiskov v dvanasteh mesecih (400 obiskov strani umetnika, 600 obiskov del)

Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Beatrice Kreloff?

Da, Luminosno (Luminenca): 33% obiskov za 8% kataloga.