Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Brian Hatton na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Brian Hatton: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Brian Hatton v bazi podatkov WikiOO.org delo Self Portrait, in Hunting Kit: 300 obiskov, kar predstavlja 10% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Harvesting Towards Morehampton in Study of a Head. Vpisov o umetniku Brian Hatton je bilo ogledano 3.100 dekl: 500 na profilu umetnika in 2.600 na zapisih posameznih del. Število ogledov se je povečalo za 200% od Avg 2026 do Sep 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 2.500 obiskov. Konsultacija poteka na naprave (90%) in telefoni (10%). Readers consult Uravnotežen (Intenzivnost barv) more than its share of the catalog suggests: 83% of visits against 48% of the works.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Brian Hatton
Delo umetnika Brian Hatton, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
Self Portrait, in Hunting Kit, 1903
300 obiskov · 10,3%
-
2
Harvesting Towards Morehampton, 1910
200 obiskov · 6,9%
-
3
Study of a Head, 1908
200 obiskov · 6,9%
-
4
The Falcon, 1909
200 obiskov · 6,9%
-
5
Seated Nude, 1906
200 obiskov · 6,9%
-
6
Study of a River in Woods
200 obiskov · 6,9%
-
7
Jacob with Joseph's Coat, 1912
100 obiskov · 3,4%
-
8
Reclining Nude, 1912
100 obiskov · 3,4%
-
9
The Farm, Warham, Herefordshire, 1910
100 obiskov · 3,4%
-
10
The Lawns, Warham, Herefordshire, 1908
100 obiskov · 3,4%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Brian Hatton?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 2.200 |
| Avg 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Brian Hatton?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Brian Hatton bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 34,0% | 13,8% |
| Mehak senčni del | 30,0% | 37,9% |
| Subtilna svetlobnost | 26,0% | 41,4% |
| Svetla ravnovesja | 10,0% | 6,9% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 36,0% | 20,7% |
| Subtilne barve | 26,0% | 24,1% |
| Uravnomerno mehka | 32,0% | 51,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,0% | 3,5% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 84,1% | 80,8% |
| Nevtralne barve | 13,6% | 15,4% |
| Temni toni | 2,3% | 3,9% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 44,0% | 17,2% |
| Uravnotežen | 48,0% | 82,8% |
| Živopisno | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 18,0% | 10,3% |
| Nežen | 22,0% | 27,6% |
| Ravnovesje | 6,0% | 0,0% |
| Izrazit | 16,0% | 24,1% |
| Izjava | 38,0% | 37,9% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 10,0% | 13,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 2,0% | 3,5% |
| Ravnovesna harmonija | 4,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 48,0% | 31,0% |
| Usklajenana paleta barv | 36,0% | 51,7% |
Katera dela umetnika Brian Hatton so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| George Marshall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saddling Up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lugg Meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing Draughts, the Artis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotten Row, Sunday Morning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob with Joseph's Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study of a Lane and Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Runaway Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Marshall (1869–1950)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri napravi se uporabljajo za ogled Brian Hatton?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Tabela podatkov
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.800 | 90,3% |
| telefoni | 300 | 9,7% |
V katerih jezikih je Brian Hatton vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 100,0% |
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Brian Hatton in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 200 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 200 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 200 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 200 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
Vprašanja o bralcih umetnika Brian Hatton
Katera dela umetnika Brian Hatton so najbolj priljubljena?
- Self Portrait, in Hunting Kit, s 300 obiskovami (10% vseh ogledov umetnika Brian Hatton). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Brian Hatton pregledan na WikiOO.org?
- 3.100 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 500 na profilu umetnika in 2.600 na profilih del.
Na katerih napravah se gleda Brian Hatton?
- Brian Hatton je zasluhan na naprave (90%) in telefoni (10%); naprave predstavlja 90% vseh ogledov.
Kakšne dela umetnika Brian Hatton imajo bralci najraje?
- Uravnotežen (Intenzivnost barv): 83% obiskov, v primerjavi s 48% kataloga.