Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Paul André na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Paul André: rezultati konsultacij
Delo umetnika Paul André je najpogostejše ogledano pri delu Equivalent VIII, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 600 ogledov, kar predstavlja 23% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo 37th Piece of Work in Cedar Piece. Profil umetnika je bil odprt 200েরkrat, zapisi del je 1.800krat, skupaj 2.000krat. Med Avg 2026 in Sep 2026 se število konsultacij je znižalo za 100%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 1.700. Bralci izberejo Subtilna svetlobnost (Luminenca) v 35% obiskov, kjer ta predstavlja 15% kataloga.
Paul André: 10 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Paul André in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
Equivalent VIII, 1966
600 obiskov · 23,1%
-
2
37th Piece of Work, 1969
300 obiskov · 11,5%
-
3
Cedar Piece, 1964
200 obiskov · 7,7%
-
4
Chain Well (Element Series), 1964
200 obiskov · 7,7%
-
5
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 obiskov · 7,7%
-
6
Untitled, 1963
100 obiskov · 3,8%
-
7
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 obiskov · 3,8%
-
8
THREE SACHEM, 1963
100 obiskov · 3,8%
-
9
hydrogenheliumlithiumberyliumboroncarbon, 1959
100 obiskov · 3,8%
-
10
Carl Andre, Fall, 1968
100 obiskov · 3,8%
Kdaj je bil ogled zapisa o Paul André?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 1.500 |
| Avg 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Paul André?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Paul André si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 2,1% | 3,9% |
| Mehak senčni del | 6,2% | 7,7% |
| Subtilna svetlobnost | 14,6% | 34,6% |
| Svetla ravnovesja | 37,5% | 19,2% |
| Luminosno | 39,6% | 34,6% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 85,4% | 80,8% |
| Subtilne barve | 10,4% | 11,5% |
| Uravnomerno mehka | 2,1% | 7,7% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,1% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 58,1% | 52,9% |
| Monokromatsko | 20,9% | 17,6% |
| Pastelne barve | 14,0% | 29,4% |
| Zemljani toni | 4,7% | 0,0% |
| Temni toni | 2,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 81,2% | 80,8% |
| Uravnotežen | 16,7% | 19,2% |
| Živopisno | 2,1% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 37,5% | 26,9% |
| Nežen | 25,0% | 7,7% |
| Ravnovesje | 2,1% | 0,0% |
| Izrazit | 8,3% | 19,2% |
| Izjava | 27,1% | 46,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 12,5% | 11,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 16,7% | 23,1% |
| Ravnovesna harmonija | 6,2% | 23,1% |
| Močna barvna enotnost | 39,6% | 19,2% |
| Usklajenana paleta barv | 25,0% | 23,1% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Paul André, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Copper Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinati, December | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spatial Specificity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Field Sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steel Magnesium Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chain Well (Element Series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Trabum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Paul André vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko konsultacij na dan za Paul André in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 100 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 100 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 300 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 300 |
| čet 8 Okt | 100 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
O bralcih umetnika Paul André
Katero delo umetnika Paul André je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je Equivalent VIII z 600 obiskov, 23% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.
Koliko je bralcev umetnika Paul André na platformi WikiOO.org?
- 2.000 obiskov v dvanajstih mesecih: 200 na profil umetnika, 1.800 na dela.
Katera dela umetnika Paul André ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Subtilna svetlobnost (Luminenca), predstavlja 35% obiskov za 15% kataloga.