Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Charles Spencelayh na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Charles Spencelayh: rezultati konsultacij
Delo umetnika Charles Spencelayh je najpogostejše ogledano pri delu Smile, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 600 ogledov, kar predstavlja 17% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo The Laughing Parson in If They Were Real. Profil umetnika je bil odprt 1.200েরkrat, zapisi del je 3.300krat, skupaj 4.500krat. Med Avg 2026 in Sep 2026 se število konsultacij je povečalo za 300%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 4.000. Bralci pregledujejo zapise na naprave (67%), tableti (29%) in telefoni (4%). Bralci izberejo Mehak senčni del (Luminenca) v 42% obiskov, kjer ta predstavlja 26% kataloga.
Charles Spencelayh: 10 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Charles Spencelayh in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
Smile
600 obiskov · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 obiskov · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 obiskov · 8,3%
-
4
His Favourite
200 obiskov · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 obiskov · 5,6%
-
6
Why War
200 obiskov · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 obiskov · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 obiskov · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 obiskov · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 obiskov · 2,8%
Kdaj je bil ogled zapisa o Charles Spencelayh?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.100 | 2.900 |
| Avg 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Charles Spencelayh?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Charles Spencelayh si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 56,0% | 47,2% |
| Mehak senčni del | 26,0% | 41,7% |
| Subtilna svetlobnost | 12,0% | 5,6% |
| Svetla ravnovesja | 6,0% | 5,6% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 32,0% | 19,4% |
| Subtilne barve | 38,0% | 50,0% |
| Uravnomerno mehka | 16,0% | 11,1% |
| Izrazita prisotnost barv | 14,0% | 19,4% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 69,8% | 62,5% |
| Temni toni | 16,3% | 28,1% |
| Nevtralne barve | 11,6% | 9,4% |
| Monokromatsko | 2,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,0% | 44,4% |
| Uravnotežen | 36,0% | 38,9% |
| Živopisno | 10,0% | 16,7% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 8,3% |
| Nežen | 24,0% | 27,8% |
| Ravnovesje | 14,0% | 16,7% |
| Izrazit | 22,0% | 30,6% |
| Izjava | 24,0% | 16,7% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 12,0% | 2,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 14,0% | 16,7% |
| Ravnovesna harmonija | 14,0% | 16,7% |
| Močna barvna enotnost | 50,0% | 58,3% |
| Usklajenana paleta barv | 10,0% | 5,6% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Charles Spencelayh, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podatek o številu ogledov Charles Spencelayh po napravah?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 3.000 | 66,7% |
| tableti | 1.300 | 28,9% |
| telefoni | 200 | 4,4% |
V katerih jezikih je Charles Spencelayh vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko konsultacij na dan za Charles Spencelayh in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 100 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
O bralcih umetnika Charles Spencelayh
Katero delo umetnika Charles Spencelayh je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je Smile z 600 obiskov, 17% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.
Koliko je bralcev umetnika Charles Spencelayh na platformi WikiOO.org?
- 4.500 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.200 na profil umetnika, 3.300 na dela.
Katere naprave uporabljajo bralci umetnika Charles Spencelayh?
- Uporabljajo naprave (67%), tableti (29%) in telefoni (4%); naprave predstavlja 67% pregledov.
Katera dela umetnika Charles Spencelayh ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Mehak senčni del (Luminenca), predstavlja 42% obiskov za 26% kataloga.