Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Christoph Paudiss na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Christoph Paudiss: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Christoph Paudiss v bazi podatkov WikiOO.org delo Wolf, Fuchs Und Schaf: 500 obiskov, kar predstavlja 56% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Jerome De Stridon in Portrait of a Young Man in a Fur Hat. Vpisov o umetniku Christoph Paudiss je bilo ogledano 1.200 dekl: 300 na profilu umetnika in 900 na zapisih posameznih del. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 1.000 obiskov. Bralci si ogogljujejo Izrazit (Kontrast)* bolj, kot bi nakazalo njegovo deležstvo v katalogu: 67% obiskov v primerjavi s 29% del.
5 najpogostejše ogledani dela umetnika Christoph Paudiss
Delo umetnika Christoph Paudiss, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Christoph Paudiss?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 700 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Christoph Paudiss?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Christoph Paudiss bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 78,6% | 88,9% |
| Mehak senčni del | 21,4% | 11,1% |
| Subtilna svetlobnost | 0,0% | 0,0% |
| Svetla ravnovesja | 0,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 50,0% | 22,2% |
| Subtilne barve | 21,4% | 22,2% |
| Uravnomerno mehka | 28,6% | 55,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 57,1% | 33,3% |
| Uravnotežen | 42,9% | 66,7% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 42,9% | 11,1% |
| Nežen | 14,3% | 11,1% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 28,6% | 66,7% |
| Izjava | 14,3% | 11,1% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,3% | 11,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 21,4% | 11,1% |
| Ravnovesna harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 42,9% | 66,7% |
| Usklajenana paleta barv | 21,4% | 11,1% |
Katera dela umetnika Christoph Paudiss so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Man in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Jerome De Stridon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Loth Und Seine Töchter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Porträt Eines Jungen Mannes… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Young Man In… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Penitent Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Junger Mann Mit Federbarett | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Einen Brief Lesender Alter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Medic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Christoph Paudiss vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Christoph Paudiss in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 300 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 400 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 500 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 600 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o bralcih umetnika Christoph Paudiss
Katera dela umetnika Christoph Paudiss so najbolj priljubljena?
- Wolf, Fuchs Und Schaf, s 500 obiskovami (56% vseh ogledov umetnika Christoph Paudiss). Zgornja lestvica prikazuje 5 del.
Kolikokrat je bil Christoph Paudiss pregledan na WikiOO.org?
- 1.200 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 300 na profilu umetnika in 900 na profilih del.
Kakšne dela umetnika Christoph Paudiss imajo bralci najraje?
- Izrazit (Kontrast): 67% obiskov, v primerjavi s 29% kataloga.