Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Clementine Hunter na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Clementine Hunter: kratek pregled statistike
Zinnias in a Pot je delo umetnika Clementine Hunter, ki je bilo najpogostejše ogledano: 600 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 86% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Funeral Procession. Skupno število ogledov: 400 (100 ogledov strani umetnika, 300 ogledov del). Zmanjšanje za 50% med Avg 2026 in Sep 2026. Vrh: Avg 2026 (200 obiskov). Ugotovljena preferenca: Živahna barva (Zasičenost barv), 86% obiskov za 25% kataloga.
Top 2 del umetnika Clementine Hunter po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Clementine Hunter, ki je bil največ gledan.
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Clementine Hunter?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 100 |
| Avg 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Koliko se mesečno prebere del Clementine Hunter?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Clementine Hunter si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 0,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 75,0% | 100,0% |
| Svetla ravnovesja | 25,0% | 0,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 0,0% | 0,0% |
| Subtilne barve | 25,0% | 0,0% |
| Uravnomerno mehka | 25,0% | 14,3% |
| Izrazita prisotnost barv | 25,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 25,0% | 85,7% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temni toni | 25,0% | 85,7% |
| Zemljani toni | 50,0% | 14,3% |
| Nevtralne barve | 25,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 0,0% | 0,0% |
| Uravnotežen | 50,0% | 14,3% |
| Živopisno | 50,0% | 85,7% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesje | 25,0% | 0,0% |
| Izrazit | 25,0% | 85,7% |
| Izjava | 50,0% | 14,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 25,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 25,0% | 14,3% |
| Ravnovesna harmonija | 50,0% | 85,7% |
| Močna barvna enotnost | 0,0% | 0,0% |
| Usklajenana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Clementine Hunter razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Funeral Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Zinnias in a Pot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Melrose Quilt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chevron Quilt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podbmod čitljivosti Clementine Hunter glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 700 | 87,5% |
| Španščina | 100 | 12,5% |
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Clementine Hunter, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 0 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 100 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 300 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 200 |
| sre 7 Okt | 300 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 100 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 200 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 200 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 200 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 200 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 200 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 200 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 300 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 300 |
Clementine Hunter: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Clementine Hunter?
- Zinnias in a Pot: 600 obiskov, 86% poizvedb. Seznam sega do 2. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Clementine Hunter?
- 400 obiskov v dvanasteh mesecih (100 obiskov strani umetnika, 300 obiskov del)
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Clementine Hunter?
- Da, Živahna barva (Zasičenost barv): 86% obiskov za 25% kataloga.