Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Émile Munier na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Émile Munier: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Émile Munier v bazi podatkov WikiOO.org delo On the beach: 400 obiskov, kar predstavlja 7% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga portrait de marie louise in Lunch on the Steps. Vpisov o umetniku Émile Munier je bilo ogledano 6.500 dekl: 1.400 na profilu umetnika in 5.100 na zapisih posameznih del. Število konsultacij se je zmanjšalo za 58% od Avg 2026 do Sep 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 4.500 obiskov. Konsultacija poteka na naprave (83%) in telefoni (17%). Bralci si ogogljujejo Subtilne barve (Zasičenost barv)* bolj, kot bi nakazalo njegovo deležstvo v katalogu: 61% obiskov v primerjavi s 44% del.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Émile Munier
Delo umetnika Émile Munier, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
On the beach
400 obiskov · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 obiskov · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 obiskov · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 obiskov · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 obiskov · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 obiskov · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 obiskov · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 obiskov · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 obiskov · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 obiskov · 3,7%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Émile Munier?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 900 | 3.600 |
| Avg 2026 | 200 | 1.000 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Émile Munier?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Émile Munier bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 28,0% | 24,1% |
| Mehak senčni del | 40,0% | 44,4% |
| Subtilna svetlobnost | 26,0% | 18,5% |
| Svetla ravnovesja | 2,0% | 3,7% |
| Luminosno | 4,0% | 9,3% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 26,0% | 20,4% |
| Subtilne barve | 44,0% | 61,1% |
| Uravnomerno mehka | 24,0% | 18,5% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 77,5% | 76,1% |
| Nevtralne barve | 10,0% | 17,4% |
| Monokromatsko | 5,0% | 6,5% |
| Temni toni | 7,5% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 44,0% | 38,9% |
| Uravnotežen | 52,0% | 61,1% |
| Živopisno | 4,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 9,3% |
| Nežen | 12,0% | 9,3% |
| Ravnovesje | 10,0% | 11,1% |
| Izrazit | 16,0% | 13,0% |
| Izjava | 56,0% | 57,4% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 6,0% | 5,6% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 14,0% | 7,4% |
| Ravnovesna harmonija | 10,0% | 13,0% |
| Močna barvna enotnost | 52,0% | 40,7% |
| Usklajenana paleta barv | 18,0% | 33,3% |
Katera dela umetnika Émile Munier so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kateri napravi se uporabljajo za ogled Émile Munier?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Tabela podatkov
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 5.400 | 83,1% |
| telefoni | 1.100 | 16,9% |
V katerih jezikih je Émile Munier vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 100 | 50,0% |
| Portugalščina | 100 | 50,0% |
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Émile Munier in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 100 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 200 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 200 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 100 |
| čet 15 Okt | 100 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 100 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 200 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 100 |
Vprašanja o bralcih umetnika Émile Munier
Katera dela umetnika Émile Munier so najbolj priljubljena?
- On the beach, s 400 obiskovami (7% vseh ogledov umetnika Émile Munier). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Émile Munier pregledan na WikiOO.org?
- 6.500 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 1.400 na profilu umetnika in 5.100 na profilih del.
Na katerih napravah se gleda Émile Munier?
- Émile Munier je zasluhan na naprave (83%) in telefoni (17%); naprave predstavlja 83% vseh ogledov.
Kakšne dela umetnika Émile Munier imajo bralci najraje?
- Subtilne barve (Zasičenost barv): 61% obiskov, v primerjavi s 44% kataloga.