Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Frank Mcclure na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Frank Mcclure: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Frank Mcclure v bazi podatkov WikiOO.org delo Picnic Objects: 200 obiskov, kar predstavlja 9% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Ladyslippers in Owls. Vpisov o umetniku Frank Mcclure je bilo ogledano 2.500 dekl: 300 na profilu umetnika in 2.200 na zapisih posameznih del. Število konsultacij se je zmanjšalo za 50% od Avg 2026 do Sep 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 2.000 obiskov. Readers consult Zbledelo (Zasičenost barv) more than its share of the catalog suggests: 50% of visits against 34% of the works.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Frank Mcclure
Delo umetnika Frank Mcclure, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
Picnic Objects
200 obiskov · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 obiskov · 9,1%
-
3
Owls
200 obiskov · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 obiskov · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 obiskov · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 obiskov · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 obiskov · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 obiskov · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 obiskov · 4,5%
-
10
Houseplant
100 obiskov · 4,5%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Frank Mcclure?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 1.900 |
| Avg 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Frank Mcclure?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Frank Mcclure bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 0,0% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 34,0% | 36,4% |
| Svetla ravnovesja | 60,0% | 59,1% |
| Luminosno | 6,0% | 4,5% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 34,0% | 50,0% |
| Subtilne barve | 52,0% | 36,4% |
| Uravnomerno mehka | 14,0% | 13,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 83,0% | 85,0% |
| Zemljani toni | 14,9% | 10,0% |
| Monokromatsko | 2,1% | 5,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 22,0% | 18,2% |
| Uravnotežen | 74,0% | 72,7% |
| Živopisno | 4,0% | 9,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 4,5% |
| Nežen | 6,0% | 13,6% |
| Ravnovesje | 4,0% | 0,0% |
| Izrazit | 20,0% | 18,2% |
| Izjava | 68,0% | 63,6% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 2,0% | 9,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,0% | 4,5% |
| Ravnovesna harmonija | 12,0% | 18,2% |
| Močna barvna enotnost | 48,0% | 27,3% |
| Usklajenana paleta barv | 32,0% | 40,9% |
Katera dela umetnika Frank Mcclure so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Frank Mcclure vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 100 | 100,0% |
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Frank Mcclure in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 100 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 200 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 100 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o bralcih umetnika Frank Mcclure
Katera dela umetnika Frank Mcclure so najbolj priljubljena?
- Picnic Objects, s 200 obiskovami (9% vseh ogledov umetnika Frank Mcclure). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Frank Mcclure pregledan na WikiOO.org?
- 2.500 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 300 na profilu umetnika in 2.200 na profilih del.
Kakšne dela umetnika Frank Mcclure imajo bralci najraje?
- Zbledelo (Zasičenost barv): 50% obiskov, v primerjavi s 34% kataloga.