Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Frederick Mackenzie na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Frederick Mackenzie: rezultati konsultacij
Delo umetnika Frederick Mackenzie je najpogostejše ogledano pri delu Winchester College Chapel, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 100 ogledov, kar predstavlja 9% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo Examination Room Of Merchant Taylors' School in Effigy Of Aveline. Profil umetnika je bil odprt 200েরkrat, zapisi del je 1.000krat, skupaj 1.200krat. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 1.200. Bralci izberejo Zbledelo (Zasičenost barv) v 64% obiskov, kjer ta predstavlja 54% kataloga.
Frederick Mackenzie: 10 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Frederick Mackenzie in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
Winchester College Chapel
100 obiskov · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 obiskov · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 obiskov · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 obiskov · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 obiskov · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 obiskov · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 obiskov · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 obiskov · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 obiskov · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 obiskov · 9,1%
Kdaj je bil ogled zapisa o Frederick Mackenzie?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.000 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Frederick Mackenzie?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Frederick Mackenzie si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 24,0% | 9,1% |
| Mehak senčni del | 38,0% | 45,5% |
| Subtilna svetlobnost | 26,0% | 27,3% |
| Svetla ravnovesja | 12,0% | 18,2% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 54,0% | 63,6% |
| Subtilne barve | 36,0% | 36,4% |
| Uravnomerno mehka | 10,0% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,0% | 54,5% |
| Uravnotežen | 46,0% | 45,5% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 0,0% |
| Nežen | 12,0% | 18,2% |
| Ravnovesje | 12,0% | 18,2% |
| Izrazit | 16,0% | 9,1% |
| Izjava | 50,0% | 54,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 12,0% | 9,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 6,0% | 9,1% |
| Ravnovesna harmonija | 6,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 40,0% | 45,5% |
| Usklajenana paleta barv | 36,0% | 36,4% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Frederick Mackenzie, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Frederick Mackenzie vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko konsultacij na dan za Frederick Mackenzie in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
O bralcih umetnika Frederick Mackenzie
Katero delo umetnika Frederick Mackenzie je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je Winchester College Chapel z 100 obiskov, 9% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.
Koliko je bralcev umetnika Frederick Mackenzie na platformi WikiOO.org?
- 1.200 obiskov v dvanajstih mesecih: 200 na profil umetnika, 1.000 na dela.
Katera dela umetnika Frederick Mackenzie ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Zbledelo (Zasičenost barv), predstavlja 64% obiskov za 54% kataloga.