Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Gaurang Kumar Shah na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Gaurang Kumar Shah: kratek pregled statistike
Mohini: Textile je delo umetnika Gaurang Kumar Shah, ki je bilo najpogostejše ogledano: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 25% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Madalasa and Rutudwaja: Textile in Arjuna Subhadra: Textile. Skupno število ogledov: 700 (100 ogledov strani umetnika, 600 ogledov del). Vrh: Jul 2026 (600 obiskov). Ugotovljena preferenca: Nostalgična (Vibra), 67% obiskov za 19% kataloga.
Top 7 del umetnika Gaurang Kumar Shah po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Gaurang Kumar Shah, ki je bil največ gledan.
-
1
Mohini: Textile, 2019
200 obiskov · 25,0%
-
2
Madalasa and Rutudwaja: Textile, 2019
100 obiskov · 12,5%
-
3
Arjuna Subhadra: Textile, 2019
100 obiskov · 12,5%
-
4
Shakuntala Sakhi: Textile, 2019
100 obiskov · 12,5%
-
5
Padmini: Textile, 2019
100 obiskov · 12,5%
-
6
Working At The Looms, 2018
100 obiskov · 12,5%
-
7
Sharada: Textile, 2019
100 obiskov · 12,5%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Gaurang Kumar Shah?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Koliko se mesečno prebere del Gaurang Kumar Shah?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Gaurang Kumar Shah si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Vibra | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mistično | 43,8% | 0,0% |
| Nostalgična | 18,8% | 66,7% |
| Romantično | 12,5% | 33,3% |
| Klasično | 12,5% | 0,0% |
| Naravna tekstura in toni | 6,2% | 0,0% |
| Serojno | 6,2% | 0,0% |
| Čustveni ton | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Spokojanost | 25,0% | 66,7% |
| Duševno vzviščen | 31,2% | 0,0% |
| Dramatično | 12,5% | 0,0% |
| Romantično | 6,2% | 33,3% |
| Topel in pomirjajoč | 6,2% | 0,0% |
| Energetičen | 6,2% | 0,0% |
| Reflektivno | 6,2% | 0,0% |
| Spokojno | 6,2% | 0,0% |
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 3,5% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 65,5% | 37,5% |
| Svetla ravnovesja | 31,0% | 62,5% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 48,3% | 62,5% |
| Subtilne barve | 41,4% | 37,5% |
| Uravnomerno mehka | 10,3% | 0,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 20,7% | 37,5% |
| Uravnotežen | 79,3% | 62,5% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 3,5% | 0,0% |
| Nežen | 41,4% | 37,5% |
| Ravnovesje | 10,3% | 12,5% |
| Izrazit | 17,2% | 25,0% |
| Izjava | 27,6% | 25,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 48,3% | 37,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 24,1% | 37,5% |
| Ravnovesna harmonija | 13,8% | 25,0% |
| Močna barvna enotnost | 13,8% | 0,0% |
| Usklajenana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Gaurang Kumar Shah razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dhruva Narayan On The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shakuntala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati on The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu Garuda Vahan: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati with Riddhi and Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panchadevata on Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madalasa and Rutudwaja: Tex… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working At The Looms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vasantika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podbmod čitljivosti Gaurang Kumar Shah glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Gaurang Kumar Shah, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 100 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
Gaurang Kumar Shah: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Gaurang Kumar Shah?
- Mohini: Textile: 200 obiskov, 25% poizvedb. Seznam sega do 7. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Gaurang Kumar Shah?
- 700 obiskov v dvanasteh mesecih (100 obiskov strani umetnika, 600 obiskov del)
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Gaurang Kumar Shah?
- Da, Nostalgična (Vibra): 67% obiskov za 19% kataloga.