Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika George Condo na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
George Condo: rezultati konsultacij
Delo umetnika George Condo je najpogostejše ogledano pri delu Night Rider, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 1.700 ogledov, kar predstavlja 24% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo Conspiracy in Multi Colored Farmer. Profil umetnika je bil odprt 2.200েরkrat, zapisi del je 3.500krat, skupaj 5.700krat. Med Sep 2026 in Okt 2026 se število konsultacij je znižalo za 42%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 1.900. Bralci pregledujejo zapise na naprave (53%) in telefoni (47%). Bralci izberejo Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija) v 52% obiskov, kjer ta predstavlja 21% kataloga.
George Condo: 10 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika George Condo in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
Night Rider
1.700 obiskov · 23,9%
-
2
Conspiracy
1.500 obiskov · 21,1%
-
3
Multi Colored Farmer
1.100 obiskov · 15,5%
-
4
Jesus on the Cross
700 obiskov · 9,9%
-
5
Study for Blue Female Composition, 2006
300 obiskov · 4,2%
-
6
Monolithic Head
200 obiskov · 2,8%
-
7
Pierrot Lunaire (Comic Strip Painting)
200 obiskov · 2,8%
-
8
The Young Executive, 2003
200 obiskov · 2,8%
-
9
Nude on Purple
200 obiskov · 2,8%
-
10
Barney
200 obiskov · 2,8%
Kdaj je bil ogled zapisa o George Condo?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.200 |
| Avg 2026 | 700 | 1.200 |
| Sep 2026 | 500 | 700 |
| Okt 2026 | 300 | 400 |
Kdaj se gledajo dela umetnika George Condo?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika George Condo si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 10,3% | 23,9% |
| Mehak senčni del | 31,0% | 56,3% |
| Subtilna svetlobnost | 13,8% | 2,8% |
| Svetla ravnovesja | 27,6% | 8,5% |
| Luminosno | 17,2% | 8,5% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 48,3% | 39,4% |
| Subtilne barve | 13,8% | 5,6% |
| Uravnomerno mehka | 17,2% | 29,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 20,7% | 25,4% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 32,0% | 53,7% |
| Nevtralne barve | 48,0% | 19,4% |
| Temni toni | 16,0% | 25,4% |
| Pastelne barve | 4,0% | 1,5% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 44,8% | 39,4% |
| Uravnotežen | 34,5% | 46,5% |
| Živopisno | 20,7% | 14,1% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 13,8% | 4,2% |
| Nežen | 24,1% | 47,9% |
| Ravnovesje | 3,5% | 15,5% |
| Izrazit | 20,7% | 8,5% |
| Izjava | 37,9% | 23,9% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 31,0% | 23,9% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 3,5% | 2,8% |
| Ravnovesna harmonija | 20,7% | 52,1% |
| Močna barvna enotnost | 17,2% | 4,2% |
| Usklajenana paleta barv | 27,6% | 16,9% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika George Condo, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Conspiracy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 | 0 |
| Rush Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Night Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 0 | 0 |
| Diaries of Milan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude on Purple | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolithic Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Colored Dream Objects | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for The Jester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Blue Female Compo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
Kakav je podatek o številu ogledov George Condo po napravah?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 3.000 | 52,6% |
| telefoni | 2.700 | 47,4% |
V katerih jezikih je George Condo vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Portugalščina | 300 | 50,0% |
| Španščina | 200 | 33,3% |
| Švedščina | 100 | 16,7% |
Koliko konsultacij na dan za George Condo in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 100 |
| tor 20 Okt | 100 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 100 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 100 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 300 |
| ned 1 Nov | 300 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 300 |
| pet 6 Nov | 200 |
| sob 7 Nov | 600 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 400 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 400 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 200 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 800 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 400 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 400 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 200 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 1.000 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 500 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 500 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 300 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 1.200 |
O bralcih umetnika George Condo
Katero delo umetnika George Condo je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je Night Rider z 1.700 obiskov, 24% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.
Koliko je bralcev umetnika George Condo na platformi WikiOO.org?
- 5.700 obiskov v dvanajstih mesecih: 2.200 na profil umetnika, 3.500 na dela.
Katere naprave uporabljajo bralci umetnika George Condo?
- Uporabljajo naprave (53%) in telefoni (47%); naprave predstavlja 53% pregledov.
Katera dela umetnika George Condo ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Ravnovesna harmonija (Barvna harmonija), predstavlja 52% obiskov za 21% kataloga.