Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Hugues Merle na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Hugues Merle: rezultati konsultacij
Delo umetnika Hugues Merle je najpogostejše ogledano pri delu The Lunatic Of Étretat, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 3.600 ogledov, kar predstavlja 34% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo The Lunatic of Etretat in Ruth In The Fields. Profil umetnika je bil odprt 2.400েরkrat, zapisi del je 8.300krat, skupaj 10.700krat. Med Avg 2026 in Sep 2026 se število konsultacij je povečalo za 84%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 5.300. Bralci pregledujejo zapise na telefoni (50%), naprave (43%) in tableti (7%). Bralci izberejo Močna barvna enotnost (Barvna harmonija) v 90% obiskov, kjer ta predstavlja 42% kataloga.
Hugues Merle: 10 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Hugues Merle in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
The Lunatic Of Étretat
3.600 obiskov · 34,3%
-
2
The Lunatic of Etretat
3.500 obiskov · 33,3%
-
3
Ruth In The Fields
700 obiskov · 6,7%
-
4
Mary Magdalene In The Cave
600 obiskov · 5,7%
-
5
Children Playing in a Park, 1860
400 obiskov · 3,8%
-
6
The Poor Mother
300 obiskov · 2,9%
-
7
Young girl with spaniel
200 obiskov · 1,9%
-
8
Carmella, Poor Fool
200 obiskov · 1,9%
-
9
The Neapolitan Girl
100 obiskov · 1,0%
-
10
A Portrait Of A Woman
100 obiskov · 1,0%
Kdaj je bil ogled zapisa o Hugues Merle?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.300 | 4.000 |
| Avg 2026 | 0 | 1.900 |
| Sep 2026 | 1.100 | 2.400 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Hugues Merle?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Hugues Merle si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 42,0% | 46,7% |
| Mehak senčni del | 32,0% | 41,9% |
| Subtilna svetlobnost | 18,0% | 4,8% |
| Svetla ravnovesja | 8,0% | 6,7% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 38,0% | 37,1% |
| Subtilne barve | 38,0% | 50,5% |
| Uravnomerno mehka | 20,0% | 4,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 4,0% | 7,6% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 82,3% | 99,0% |
| Temni toni | 8,8% | 1,0% |
| Nevtralne barve | 8,8% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 52,0% | 81,0% |
| Uravnotežen | 44,0% | 11,4% |
| Živopisno | 4,0% | 7,6% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 16,0% | 4,8% |
| Ravnovesje | 4,0% | 0,9% |
| Izrazit | 22,0% | 8,6% |
| Izjava | 58,0% | 85,7% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 10,0% | 0,9% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 14,0% | 2,9% |
| Ravnovesna harmonija | 8,0% | 0,9% |
| Močna barvna enotnost | 42,0% | 89,5% |
| Usklajenana paleta barv | 26,0% | 5,7% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Hugues Merle, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lunatic of Etretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.300 | 500 | 1.000 |
| Thoughts of the Future | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Elizabeth of Hungary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lunatic Of Étretat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.100 | 1.000 | 1.000 |
| Children Playing in a Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Neapolitan Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Queen Esther | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podatek o številu ogledov Hugues Merle po napravah?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| telefoni | 5.400 | 50,5% |
| naprave | 4.600 | 43,0% |
| tableti | 700 | 6,5% |
V katerih jezikih je Hugues Merle vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 500 | 45,5% |
| Španščina | 300 | 27,3% |
| Francoščina | 100 | 9,1% |
| Portugalščina | 100 | 9,1% |
| Ruščina | 100 | 9,1% |
Koliko konsultacij na dan za Hugues Merle in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 600 |
| sre 30 Sep | 400 |
| čet 1 Okt | 100 |
| pet 2 Okt | 100 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 200 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 200 |
| čet 8 Okt | 300 |
| pet 9 Okt | 200 |
| sob 10 Okt | 100 |
| ned 11 Okt | 200 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 300 |
| sre 14 Okt | 200 |
| čet 15 Okt | 600 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 500 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 400 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 500 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 200 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 200 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 500 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 400 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 500 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 200 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 200 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 600 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 500 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 600 |
O bralcih umetnika Hugues Merle
Katero delo umetnika Hugues Merle je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je The Lunatic Of Étretat z 3.600 obiskov, 34% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.
Koliko je bralcev umetnika Hugues Merle na platformi WikiOO.org?
- 10.700 obiskov v dvanajstih mesecih: 2.400 na profil umetnika, 8.300 na dela.
Katere naprave uporabljajo bralci umetnika Hugues Merle?
- Uporabljajo telefoni (50%), naprave (43%) in tableti (7%); telefoni predstavlja 50% pregledov.
Katera dela umetnika Hugues Merle ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Močna barvna enotnost (Barvna harmonija), predstavlja 90% obiskov za 42% kataloga.