Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Ignacio Pinazo Camarlench na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Ignacio Pinazo Camarlench: rezultati konsultacij
Delo umetnika Ignacio Pinazo Camarlench je najpogostejše ogledano pri delu Allegory of love, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 400 ogledov, kar predstavlja 8% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo The lineman in Amorcillo woking up. Profil umetnika je bil odprt 1.900েরkrat, zapisi del je 4.600krat, skupaj 6.500krat. Med Avg 2026 in Sep 2026 se število konsultacij je povečalo za 25%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 5.500. Bralci pregledujejo zapise na naprave (94%) in telefoni (6%). Bralci izberejo Nevtralne barve (Barvna paleta) v 36% obiskov, kjer ta predstavlja 12% kataloga.
Ignacio Pinazo Camarlench: 10 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Ignacio Pinazo Camarlench in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
Allegory of love, 1900
400 obiskov · 7,5%
-
2
The lineman
400 obiskov · 7,5%
-
3
Amorcillo woking up, 1900
200 obiskov · 3,8%
-
4
Landscape with farmhouse
200 obiskov · 3,8%
-
5
Portrait of Carmelo Lacal
200 obiskov · 3,8%
-
6
Carnations
200 obiskov · 3,8%
-
7
The cross in Godella
200 obiskov · 3,8%
-
8
The last moments of king D. Jaime I
100 obiskov · 1,9%
-
9
Figura femenina sentada
100 obiskov · 1,9%
-
10
Terrace 1
100 obiskov · 1,9%
Kdaj je bil ogled zapisa o Ignacio Pinazo Camarlench?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1.400 | 4.100 |
| Avg 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 300 |
Kdaj se gledajo dela umetnika Ignacio Pinazo Camarlench?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika Ignacio Pinazo Camarlench si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 28,0% | 24,5% |
| Mehak senčni del | 32,0% | 26,4% |
| Subtilna svetlobnost | 34,0% | 20,8% |
| Svetla ravnovesja | 6,0% | 24,5% |
| Luminosno | 0,0% | 3,8% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 20,0% | 24,5% |
| Subtilne barve | 26,0% | 9,4% |
| Uravnomerno mehka | 34,0% | 47,2% |
| Izrazita prisotnost barv | 20,0% | 18,9% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 61,8% | 42,5% |
| Nevtralne barve | 11,8% | 36,2% |
| Temni toni | 26,5% | 21,3% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 34,0% | 18,9% |
| Uravnotežen | 38,0% | 43,4% |
| Živopisno | 28,0% | 37,7% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 13,2% |
| Nežen | 28,0% | 17,0% |
| Ravnovesje | 8,0% | 17,0% |
| Izrazit | 30,0% | 30,2% |
| Izjava | 22,0% | 22,6% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 14,0% | 3,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 18,0% | 22,6% |
| Ravnovesna harmonija | 14,0% | 26,4% |
| Močna barvna enotnost | 44,0% | 37,7% |
| Usklajenana paleta barv | 10,0% | 9,4% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Ignacio Pinazo Camarlench, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In his final moments, King… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Cid’s Daughters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The last moments of king D.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Desnudo de frente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amorcillo woking up | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The memory lesson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy or ''The little painter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kakav je podatek o številu ogledov Ignacio Pinazo Camarlench po napravah?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 6.100 | 93,8% |
| telefoni | 400 | 6,2% |
V katerih jezikih je Ignacio Pinazo Camarlench vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Francoščina | 100 | 100,0% |
Koliko konsultacij na dan za Ignacio Pinazo Camarlench in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 100 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
O bralcih umetnika Ignacio Pinazo Camarlench
Katero delo umetnika Ignacio Pinazo Camarlench je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je Allegory of love z 400 obiskov, 8% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.
Koliko je bralcev umetnika Ignacio Pinazo Camarlench na platformi WikiOO.org?
- 6.500 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.900 na profil umetnika, 4.600 na dela.
Katere naprave uporabljajo bralci umetnika Ignacio Pinazo Camarlench?
- Uporabljajo naprave (94%) in telefoni (6%); naprave predstavlja 94% pregledov.
Katera dela umetnika Ignacio Pinazo Camarlench ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Nevtralne barve (Barvna paleta), predstavlja 36% obiskov za 12% kataloga.