Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika James Giles na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
James Giles: kratek pregled statistike
Stags on the Highlands je delo umetnika James Giles, ki je bilo najpogostejše ogledano: 300 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 15% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Fyvie Castle, Aberdeenshire in Gray Campbell. Skupno število ogledov: 3.600 (1.700 ogledov strani umetnika, 1.900 ogledov del). Zmanjšanje za 25% med Avg 2026 in Sep 2026. Vrh: Jul 2026 (2.900 obiskov). Distribucija naprav: naprave (86%), telefoni (11%) in tableti (3%). Ugotovljena preferenca: Izjava (Kontrast), 65% obiskov za 36% kataloga.
Top 10 del umetnika James Giles po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika James Giles, ki je bil največ gledan.
-
1
Stags on the Highlands
300 obiskov · 15,0%
-
2
Fyvie Castle, Aberdeenshire, 1828
200 obiskov · 10,0%
-
3
Gray Campbell, 1836
200 obiskov · 10,0%
-
4
Sir Walter Scott with a Dog, 1854
100 obiskov · 5,0%
-
5
Self Portrait in a Maroon Coat and Crimson Beret, 1846
100 obiskov · 5,0%
-
6
Waterfall, 1851
100 obiskov · 5,0%
-
7
Deer Drinking at a Forest Stream, 1851
100 obiskov · 5,0%
-
8
Castle Fraser, 1858
100 obiskov · 5,0%
-
9
Tolquhon Castle
100 obiskov · 5,0%
-
10
Marischal College Quadrangle, Aberdeen, 1861
100 obiskov · 5,0%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis James Giles?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.500 | 1.400 |
| Avg 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Koliko se mesečno prebere del James Giles?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del James Giles si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 40,0% | 35,0% |
| Mehak senčni del | 28,0% | 35,0% |
| Subtilna svetlobnost | 24,0% | 25,0% |
| Svetla ravnovesja | 8,0% | 5,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 12,0% | 10,0% |
| Subtilne barve | 34,0% | 50,0% |
| Uravnomerno mehka | 38,0% | 40,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 16,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 71,7% | 88,2% |
| Nevtralne barve | 15,2% | 11,8% |
| Temni toni | 13,0% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 26,0% | 30,0% |
| Uravnotežen | 66,0% | 70,0% |
| Živopisno | 8,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 10,0% |
| Nežen | 12,0% | 15,0% |
| Ravnovesje | 14,0% | 0,0% |
| Izrazit | 28,0% | 10,0% |
| Izjava | 36,0% | 65,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 6,0% | 15,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 4,0% | 5,0% |
| Ravnovesna harmonija | 8,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 42,0% | 50,0% |
| Usklajenana paleta barv | 40,0% | 30,0% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika James Giles razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lochside Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Falconer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait in a Maroon C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marriage Portrait of Lieute… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Elphinstone (1431–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Weird Wife o' Lang Stan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Deer Drinking at a Forest S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Baillie George Hendry of Ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of the Drawing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ali se James Giles gleda na telefonih ali na računalnikih?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži osnovne podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 3.100 | 86,1% |
| telefoni | 400 | 11,1% |
| tableti | 100 | 2,8% |
Kakav je podbmod čitljivosti James Giles glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 300 | 60,0% |
| Korejščina | 100 | 20,0% |
| Srbščina | 100 | 20,0% |
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za James Giles, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 100 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 100 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 200 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 300 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 300 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 100 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 100 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 400 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 100 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 100 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 300 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 400 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
James Giles: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku James Giles?
- Stags on the Highlands: 300 obiskov, 15% poizvedb. Seznam sega do 10. ranga.
Kakšna je berljiva publiko James Giles?
- 3.600 obiskov v dvanasteh mesecih (1.700 obiskov strani umetnika, 1.900 obiskov del)
Ali se je James Giles bolj pogosteje posvetoval prek telefona ali računalnika?
- Konsultacije so razdeljene na naprave (86%), telefoni (11%) in tableti (3%); voduje naprave z deležem 86%.
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika James Giles?
- Da, Izjava (Kontrast): 65% obiskov za 36% kataloga.