Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika John Stewart na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
John Stewart: rezultati konsultacij
Delo umetnika John Stewart je najpogostejše ogledano pri delu The Road to Warden's Farm, Finnart, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 500 ogledov, kar predstavlja 50% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo Between Brodick and Corrie, Arran in Above Corrie, Arran. Profil umetnika je bil odprt 7.300েরkrat, zapisi del je 100krat, skupaj 7.400krat. Med Sep 2026 in Okt 2026 se število konsultacij je znižalo za 67%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 3.100. Bralci pregledujejo zapise na naprave (66%), telefoni (27%) in tableti (7%). Bralci izberejo Usklajenana paleta barv (Barvna harmonija) v 70% obiskov, kjer ta predstavlja 38% kataloga.
John Stewart: 6 najpogostejše ogledanih del
Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika John Stewart in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.
-
1
The Road to Warden's Farm, Finnart, 1883
500 obiskov · 50,0%
-
2
Between Brodick and Corrie, Arran, 1885
100 obiskov · 10,0%
-
3
Above Corrie, Arran, 1890
100 obiskov · 10,0%
-
4
Looking down Glen Sannox, Arran, 1894
100 obiskov · 10,0%
-
5
In a Wood in May, 1894
100 obiskov · 10,0%
-
6
Duchal Policies, Kilmacolm, 1893
100 obiskov · 10,0%
Kdaj je bil ogled zapisa o John Stewart?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Podatki v tabeli
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 300 | 0 |
| Jul 2026 | 3.000 | 100 |
| Avg 2026 | 1.200 | 0 |
| Sep 2026 | 2.100 | 0 |
| Okt 2026 | 700 | 0 |
Kdaj se gledajo dela umetnika John Stewart?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katera dela umetnika John Stewart si bralci najraje izberejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Podatki v tabeli
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 15,4% | 20,0% |
| Mehak senčni del | 23,1% | 10,0% |
| Subtilna svetlobnost | 46,2% | 60,0% |
| Svetla ravnovesja | 15,4% | 10,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 15,4% | 0,0% |
| Subtilne barve | 46,2% | 40,0% |
| Uravnomerno mehka | 30,8% | 60,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 7,7% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 50,0% | 80,0% |
| Nevtralne barve | 41,7% | 20,0% |
| Temni toni | 8,3% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 15,4% | 10,0% |
| Uravnotežen | 84,6% | 90,0% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 15,4% | 10,0% |
| Ravnovesje | 0,0% | 0,0% |
| Izrazit | 38,5% | 20,0% |
| Izjava | 46,2% | 70,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 7,7% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 7,7% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 46,2% | 30,0% |
| Usklajenana paleta barv | 38,5% | 70,0% |
Katera je najbolj obiskovana dela umetnika John Stewart, mesec po mesecu?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Podatki v tabeli
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Road to Warden's Farm,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Between Brodick and Corrie,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Above Corrie, Arran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duchal Policies, Kilmacolm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Duchal, Kilmacolm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At St Abbs Head, Coldingham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Above Corrie, Arran, Lookin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Wood in May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Looking down Glen Sannox, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Arran Glen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podatek o številu ogledov John Stewart po napravah?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Podatki v tabeli
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 4.900 | 66,2% |
| telefoni | 2.000 | 27,0% |
| tableti | 500 | 6,8% |
V katerih jezikih je John Stewart vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Podatki v tabeli
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Angleščina | 700 | 87,5% |
| Italijanščina | 100 | 12,5% |
Koliko konsultacij na dan za John Stewart in v naslednjih treh tednih?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Podatki v tabeli
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 100 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 200 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 100 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 300 |
| pet 6 Nov | 100 |
| sob 7 Nov | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 200 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 200 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 300 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 200 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 200 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 300 |
| pet 27 Nov (napovedano) | 200 |
| sob 28 Nov (napovedano) | 0 |
O bralcih umetnika John Stewart
Katero delo umetnika John Stewart je najpogosteje ogledano?
- Na prvem mestu je The Road to Warden's Farm, Finnart z 500 obiskov, 50% poizvedb. Nad njim je rangiranih 6 del.
Koliko je bralcev umetnika John Stewart na platformi WikiOO.org?
- 7.400 obiskov v dvanajstih mesecih: 7.300 na profil umetnika, 100 na dela.
Katere naprave uporabljajo bralci umetnika John Stewart?
- Uporabljajo naprave (66%), telefoni (27%) in tableti (7%); naprave predstavlja 66% pregledov.
Katera dela umetnika John Stewart ustrezajo izbiri bralcev?
- Delo, opisana kot Usklajenana paleta barv (Barvna harmonija), predstavlja 70% obiskov za 38% kataloga.