Karl Blossfeldt Statistika bralnosti in svetovanja

1865 – 1932

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Karl Blossfeldt na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Karl Blossfeldt: povzetek bralcev

V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Karl Blossfeldt v bazi podatkov WikiOO.org delo Art Forms in Nature 65: 200 obiskov, kar predstavlja 12% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Art Forms in Nature 102 in Art Forms in Nature 45. Vpisov o umetniku Karl Blossfeldt je bilo ogledano 1.700 dekl: 200 na profilu umetnika in 1.500 na zapisih posameznih del. Število ogledov se je povečalo za 50% od Avg 2026 do Sep 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 1.100 obiskov. Bralci si ogogljujejo Subtilna svetlobnost (Luminenca)* bolj, kot bi nakazalo njegovo deležstvo v katalogu: 24% obiskov v primerjavi s 16% del.

10 najpogostejše ogledani dela umetnika Karl Blossfeldt

Delo umetnika Karl Blossfeldt, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 obiskov · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 obiskov · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 obiskov · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 obiskov · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 obiskov · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 obiskov · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 obiskov · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 obiskov · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 obiskov · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 obiskov · 5,9%

Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Karl Blossfeldt?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Tabela podatkov
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Avg 20260200
Sep 20260300

Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Karl Blossfeldt?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera dela umetnika Karl Blossfeldt so najbolj obiskana, mesec za mesec?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Tabela podatkov
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

V katerih jezikih je Karl Blossfeldt vključen?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Tabela podatkov
JezikObiskovDeli
Nemščina100100,0%

Koliko se na dan zgodi konsultacij z Karl Blossfeldt in kakšna je pričakovana stopnja?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Tabela podatkov
DanObiskov
čet 24 Sep0
pet 25 Sep100
sob 26 Sep0
ned 27 Sep100
pon 28 Sep0
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt0
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt200
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt (napovedano)0
pet 16 Okt (napovedano)0
sob 17 Okt (napovedano)0
ned 18 Okt (napovedano)0
pon 19 Okt (napovedano)100
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)100
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)100
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0

Vprašanja o bralcih umetnika Karl Blossfeldt

Katera dela umetnika Karl Blossfeldt so najbolj priljubljena?

Art Forms in Nature 65, s 200 obiskovami (12% vseh ogledov umetnika Karl Blossfeldt). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.

Kolikokrat je bil Karl Blossfeldt pregledan na WikiOO.org?

1.700 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 200 na profilu umetnika in 1.500 na profilih del.

Kakšne dela umetnika Karl Blossfeldt imajo bralci najraje?

Subtilna svetlobnost (Luminenca): 24% obiskov, v primerjavi s 16% kataloga.