Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika László Paal na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
László Paal: kratek pregled statistike
Inside The Forest je delo umetnika László Paal, ki je bilo najpogostejše ogledano: 200 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 10% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Poplars in Study Of A Tree. Skupno število ogledov: 2.300 (500 ogledov strani umetnika, 1.800 ogledov del). Vrh: Jul 2026 (1.900 obiskov). Ugotovljena preferenca: Izjava (Kontrast), 40% obiskov za 28% kataloga.
Top 10 del umetnika László Paal po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika László Paal, ki je bil največ gledan.
-
1
Inside The Forest
200 obiskov · 10,0%
-
2
Poplars
200 obiskov · 10,0%
-
3
Study Of A Tree
200 obiskov · 10,0%
-
4
Frog Swamp
200 obiskov · 10,0%
-
5
Cloudy Weather
200 obiskov · 10,0%
-
6
At The End Of The Village
100 obiskov · 5,0%
-
7
The Depth Of The Forest Ii
100 obiskov · 5,0%
-
8
Sunset (collecting Faggot)
100 obiskov · 5,0%
-
9
Forest Path
100 obiskov · 5,0%
-
10
Homebound
100 obiskov · 5,0%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis László Paal?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.500 |
| Avg 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Koliko se mesečno prebere del László Paal?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del László Paal si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 28,2% | 25,0% |
| Mehak senčni del | 28,2% | 35,0% |
| Subtilna svetlobnost | 30,8% | 30,0% |
| Svetla ravnovesja | 10,3% | 10,0% |
| Luminosno | 2,6% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 23,1% | 25,0% |
| Subtilne barve | 28,2% | 20,0% |
| Uravnomerno mehka | 35,9% | 40,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 12,8% | 15,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 64,5% | 73,7% |
| Temni toni | 19,4% | 15,8% |
| Nevtralne barve | 16,1% | 10,5% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 33,3% | 35,0% |
| Uravnotežen | 43,6% | 45,0% |
| Živopisno | 23,1% | 20,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 10,3% | 5,0% |
| Nežen | 28,2% | 35,0% |
| Ravnovesje | 15,4% | 5,0% |
| Izrazit | 17,9% | 15,0% |
| Izjava | 28,2% | 40,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 5,1% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 5,1% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 41,0% | 50,0% |
| Usklajenana paleta barv | 48,7% | 50,0% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika László Paal razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barbizon Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Road to Berzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Evening Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Beilen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stormy Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of the village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris Road In Fontainebleau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At The End Of The Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Of Berzova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kakav je podbmod čitljivosti László Paal glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za László Paal, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 100 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 0 |
| čet 22 Okt | 0 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 0 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 100 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 200 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 300 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 300 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 100 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 400 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 26 Nov (napovedano) | 0 |
László Paal: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku László Paal?
- Inside The Forest: 200 obiskov, 10% poizvedb. Seznam sega do 10. ranga.
Kakšna je berljiva publiko László Paal?
- 2.300 obiskov v dvanasteh mesecih (500 obiskov strani umetnika, 1.800 obiskov del)
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika László Paal?
- Da, Izjava (Kontrast): 40% obiskov za 28% kataloga.