Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Laura Knight na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Laura Knight: kratek pregled statistike
Children Swimming je delo umetnika Laura Knight, ki je bilo najpogostejše ogledano: 500 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 11% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: The Green Sea, Lamorna in Two dancers. Skupno število ogledov: 10.600 (7.300 ogledov strani umetnika, 3.300 ogledov del). Zmanjšanje za 26% med Avg 2026 in Sep 2026. Vrh: Jul 2026 (4.300 obiskov). Distribucija naprav: telefoni (59%), naprave (37%) in tableti (4%). Ugotovljena preferenca: Nevtralne barve (Barvna paleta), 31% obiskov za 12% kataloga.
Top 10 del umetnika Laura Knight po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Laura Knight, ki je bil največ gledan.
-
1
Children Swimming, 1913
500 obiskov · 11,1%
-
2
The Green Sea, Lamorna
200 obiskov · 4,4%
-
3
Two dancers
200 obiskov · 4,4%
-
4
Miss Thompson (Miss Patricia Thompson)
200 obiskov · 4,4%
-
5
Lamorna Birch, and His Daughters
200 obiskov · 4,4%
-
6
Young gypsies
200 obiskov · 4,4%
-
7
Gypsies on Epsom Downs
200 obiskov · 4,4%
-
8
Gypsies, Caravan and Pony
200 obiskov · 4,4%
-
9
Untitled (388)
200 obiskov · 4,4%
-
10
Untitled (552)
200 obiskov · 4,4%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Laura Knight?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 1.900 | 2.400 |
| Avg 2026 | 3.000 | 400 |
| Sep 2026 | 2.400 | 100 |
Koliko se mesečno prebere del Laura Knight?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Laura Knight si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 54,0% | 46,7% |
| Mehak senčni del | 22,0% | 17,8% |
| Subtilna svetlobnost | 14,0% | 26,7% |
| Svetla ravnovesja | 8,0% | 6,7% |
| Luminosno | 2,0% | 2,2% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 34,0% | 40,0% |
| Subtilne barve | 38,0% | 24,4% |
| Uravnomerno mehka | 18,0% | 28,9% |
| Izrazita prisotnost barv | 8,0% | 4,4% |
| Živahna barva | 2,0% | 2,2% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zemljani toni | 78,0% | 54,3% |
| Nevtralne barve | 12,2% | 31,4% |
| Temni toni | 7,3% | 14,3% |
| Monokromatsko | 2,4% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 52,0% | 57,8% |
| Uravnotežen | 38,0% | 35,6% |
| Živopisno | 10,0% | 6,7% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 13,3% |
| Nežen | 14,0% | 22,2% |
| Ravnovesje | 4,0% | 15,6% |
| Izrazit | 28,0% | 15,6% |
| Izjava | 38,0% | 33,3% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 20,0% | 20,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 18,0% | 15,6% |
| Ravnovesna harmonija | 10,0% | 8,9% |
| Močna barvna enotnost | 50,0% | 48,9% |
| Usklajenana paleta barv | 2,0% | 6,7% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Laura Knight razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Children Swimming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The ballet shoe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (623) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (160) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two dancers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Gypsies, Caravan and Pony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A dark pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spring in St John's Wood, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Loftus Screwing a Bree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ascot finery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ali se Laura Knight gleda na telefonih ali na računalnikih?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži osnovne podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| telefoni | 6.300 | 59,4% |
| naprave | 3.900 | 36,8% |
| tableti | 400 | 3,8% |
Kakav je podbmod čitljivosti Laura Knight glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Prikaži osnovne podatke
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Japonščina | 1.700 | 73,9% |
| Francoščina | 400 | 17,4% |
| Poljščina | 100 | 4,3% |
| Portugalščina | 100 | 4,3% |
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Laura Knight, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 100 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 400 |
| sre 30 Sep | 100 |
| čet 1 Okt | 300 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 200 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 100 |
| sob 10 Okt | 400 |
| ned 11 Okt | 300 |
| pon 12 Okt | 100 |
| tor 13 Okt | 200 |
| sre 14 Okt | 0 |
| čet 15 Okt | 400 |
| pet 16 Okt | 100 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 400 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 300 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 500 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 400 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 300 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 100 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 500 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 100 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 500 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 300 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 100 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 500 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 100 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 600 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 200 |
Laura Knight: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Laura Knight?
- Children Swimming: 500 obiskov, 11% poizvedb. Seznam sega do 10. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Laura Knight?
- 10.600 obiskov v dvanasteh mesecih (7.300 obiskov strani umetnika, 3.300 obiskov del)
Ali se je Laura Knight bolj pogosteje posvetoval prek telefona ali računalnika?
- Konsultacije so razdeljene na telefoni (59%), naprave (37%) in tableti (4%); voduje telefoni z deležem 59%.
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Laura Knight?
- Da, Nevtralne barve (Barvna paleta): 31% obiskov za 12% kataloga.