Lee Ufan Statistika obiskov

1936

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Lee Ufan na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Lee Ufan: kratek pregled statistike

From Point je delo umetnika Lee Ufan, ki je bilo najpogostejše ogledano: 500 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 46% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: From Line 80011 in From Lines. Skupno število ogledov: 1.100 (200 ogledov strani umetnika, 900 ogledov del). Zmanjšanje za 100% med Avg 2026 in Sep 2026. Vrh: Jul 2026 (800 obiskov). Ugotovljena preferenca: Subtilne barve (Zasičenost barv), 82% obiskov za 25% kataloga.

Top 4 del umetnika Lee Ufan po številu pregledov

Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Lee Ufan, ki je bil največ gledan.

  1. From Point 1 From Point 500 obiskov · 45,5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 obiskov · 36,4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 obiskov · 9,1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 obiskov · 9,1%

Koliko mesečnih bralcev ima zapis Lee Ufan?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Prikaži osnovne podatke
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 20260800
Avg 2026200100
Sep 202600

Koliko se mesečno prebere del Lee Ufan?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Lee Ufan razporejena skozi leto?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Prikaži osnovne podatke
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

Kakav je podbmod čitljivosti Lee Ufan glede na jezik?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Lee Ufan, vključno z napovedjo?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Prikaži osnovne podatke
DanObiskov
tor 29 Sep0
sre 30 Sep0
čet 1 Okt0
pet 2 Okt100
sob 3 Okt0
ned 4 Okt0
pon 5 Okt0
tor 6 Okt0
sre 7 Okt0
čet 8 Okt0
pet 9 Okt0
sob 10 Okt0
ned 11 Okt0
pon 12 Okt0
tor 13 Okt0
sre 14 Okt0
čet 15 Okt0
pet 16 Okt0
sob 17 Okt0
ned 18 Okt0
pon 19 Okt0
tor 20 Okt (napovedano)0
sre 21 Okt (napovedano)0
čet 22 Okt (napovedano)0
pet 23 Okt (napovedano)0
sob 24 Okt (napovedano)0
ned 25 Okt (napovedano)0
pon 26 Okt (napovedano)0
tor 27 Okt (napovedano)0
sre 28 Okt (napovedano)0
čet 29 Okt (napovedano)0
pet 30 Okt (napovedano)0
sob 31 Okt (napovedano)0
ned 1 Nov (napovedano)0
pon 2 Nov (napovedano)0
tor 3 Nov (napovedano)0
sre 4 Nov (napovedano)0
čet 5 Nov (napovedano)0
pet 6 Nov (napovedano)0
sob 7 Nov (napovedano)0
ned 8 Nov (napovedano)0
pon 9 Nov (napovedano)0

Lee Ufan: pogosta vprašanja

Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Lee Ufan?

From Point: 500 obiskov, 46% poizvedb. Seznam sega do 4. ranga.

Kakšna je berljiva publiko Lee Ufan?

1.100 obiskov v dvanasteh mesecih (200 obiskov strani umetnika, 900 obiskov del)

Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Lee Ufan?

Da, Subtilne barve (Zasičenost barv): 82% obiskov za 25% kataloga.