Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Louise Rayner na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Louise Rayner: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Louise Rayner v bazi podatkov WikiOO.org delo The street urchins: 300 obiskov, kar predstavlja 30% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga The High Street From The West Bow, Edinburgh in The High Street, Salisbury. Vpisov o umetniku Louise Rayner je bilo ogledano 1.400 dekl: 400 na profilu umetnika in 1.000 na zapisih posameznih del. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 1.200 obiskov. Readers consult Dissonantna paleta barv (Barvna harmonija) more than its share of the catalog suggests: 30% of visits against 3% of the works.
8 najpogostejše ogledani dela umetnika Louise Rayner
Delo umetnika Louise Rayner, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
The street urchins
300 obiskov · 30,0%
-
2
The High Street From The West Bow, Edinburgh
100 obiskov · 10,0%
-
3
The High Street, Salisbury
100 obiskov · 10,0%
-
4
Temple Bar, London
100 obiskov · 10,0%
-
5
All Saints Pavement, York
100 obiskov · 10,0%
-
6
Figures In Harp Lane, Ludlow
100 obiskov · 10,0%
-
7
St Ann Street, Salisbury
100 obiskov · 10,0%
-
8
A View Of Irongate, Derby
100 obiskov · 10,0%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Louise Rayner?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Avg 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Louise Rayner?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Louise Rayner bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 12,5% | 30,0% |
| Mehak senčni del | 15,6% | 0,0% |
| Subtilna svetlobnost | 25,0% | 20,0% |
| Svetla ravnovesja | 46,9% | 50,0% |
| Luminosno | 0,0% | 0,0% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 31,2% | 50,0% |
| Subtilne barve | 43,8% | 20,0% |
| Uravnomerno mehka | 25,0% | 30,0% |
| Izrazita prisotnost barv | 0,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 56,2% | 50,0% |
| Zemljani toni | 40,6% | 40,0% |
| Temni toni | 3,1% | 10,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 21,9% | 30,0% |
| Uravnotežen | 71,9% | 60,0% |
| Živopisno | 6,2% | 10,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nežen | 15,6% | 20,0% |
| Ravnovesje | 25,0% | 30,0% |
| Izrazit | 21,9% | 20,0% |
| Izjava | 37,5% | 30,0% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 3,1% | 30,0% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 0,0% | 0,0% |
| Ravnovesna harmonija | 3,1% | 0,0% |
| Močna barvna enotnost | 40,6% | 10,0% |
| Usklajenana paleta barv | 53,1% | 60,0% |
Katera dela umetnika Louise Rayner so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Watergate Street From The C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lincoln Cathedral from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The street urchins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| he Household Cavalry in Pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scenes in edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower sellers in bruges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street scene in Edinburgh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market day, ashbourne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horse Guards Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Louise Rayner vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Louise Rayner in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 0 |
| čet 24 Sep | 0 |
| pet 25 Sep | 0 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 100 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 0 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 0 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 0 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 0 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 0 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o bralcih umetnika Louise Rayner
Katera dela umetnika Louise Rayner so najbolj priljubljena?
- The street urchins, s 300 obiskovami (30% vseh ogledov umetnika Louise Rayner). Zgornja lestvica prikazuje 8 del.
Kolikokrat je bil Louise Rayner pregledan na WikiOO.org?
- 1.400 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 400 na profilu umetnika in 1.000 na profilih del.
Kakšne dela umetnika Louise Rayner imajo bralci najraje?
- Dissonantna paleta barv (Barvna harmonija): 30% obiskov, v primerjavi s 3% kataloga.