Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Luc Tuymans na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Luc Tuymans: kratek pregled statistike
Soldier je delo umetnika Luc Tuymans, ki je bilo najpogostejše ogledano: 900 obiskov v dvanasteh mesecih, kar predstavlja 26% skupnega števila. Pogosto so jih obiskali tudi: Suspended in Still Life. Skupno število ogledov: 3.700 (900 ogledov strani umetnika, 2.800 ogledov del). Povečanje za 100% med Avg 2026 in Sep 2026. Vrh: Jul 2026 (3.400 obiskov). Distribucija naprav: naprave (76%) in telefoni (24%). Ugotovljena preferenca: Subtilno zmešana paleta barv (Barvna harmonija), 38% obiskov za 8% kataloga.
Top 10 del umetnika Luc Tuymans po številu pregledov
Uporaba uvrstitve se nanaša na število ogledov dela WikiOO.org v dvanasteh mesecih, ne pa na ocene v katalogu. Prva uvrstitev predstavlja delo umetnika Luc Tuymans, ki je bil največ gledan.
-
1
Soldier, 1999
900 obiskov · 26,5%
-
2
Suspended, 1989
300 obiskov · 8,8%
-
3
Still Life, 2002
300 obiskov · 8,8%
-
4
Auschwitz, 1978
200 obiskov · 5,9%
-
5
The walk, 1993
200 obiskov · 5,9%
-
6
The time, 1988
200 obiskov · 5,9%
-
7
Flowers, 1993
100 obiskov · 2,9%
-
8
Dough
100 obiskov · 2,9%
-
9
G. Dam, 1978
100 obiskov · 2,9%
-
10
The time, 1988
100 obiskov · 2,9%
Koliko mesečnih bralcev ima zapis Luc Tuymans?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Prikaži osnovne podatke
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 2.600 |
| Avg 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Koliko se mesečno prebere del Luc Tuymans?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Katere kategorije del Luc Tuymans si bralci najprej izbirajo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Prikaži osnovne podatke
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 6,0% | 2,9% |
| Mehak senčni del | 10,0% | 8,8% |
| Subtilna svetlobnost | 40,0% | 61,8% |
| Svetla ravnovesja | 22,0% | 5,9% |
| Luminosno | 22,0% | 20,6% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 80,0% | 67,7% |
| Subtilne barve | 12,0% | 17,6% |
| Uravnomerno mehka | 4,0% | 8,8% |
| Izrazita prisotnost barv | 2,0% | 2,9% |
| Živahna barva | 2,0% | 2,9% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 57,1% | 45,2% |
| Zemljani toni | 16,7% | 35,5% |
| Monokromatsko | 19,1% | 12,9% |
| Temni toni | 7,1% | 6,5% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 62,0% | 52,9% |
| Uravnotežen | 32,0% | 38,2% |
| Živopisno | 6,0% | 8,8% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 42,0% | 47,1% |
| Nežen | 18,0% | 5,9% |
| Ravnovesje | 8,0% | 2,9% |
| Izrazit | 10,0% | 5,9% |
| Izjava | 22,0% | 38,2% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 28,0% | 8,8% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 8,0% | 38,2% |
| Ravnovesna harmonija | 8,0% | 8,8% |
| Močna barvna enotnost | 22,0% | 17,6% |
| Usklajenana paleta barv | 34,0% | 26,5% |
Kako so najbolj obiskovana dela umetnika Luc Tuymans razporejena skozi leto?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Prikaži osnovne podatke
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eyes Without a Face | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Man From Wiels II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Servant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mwana Kitoko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 |
| Blessing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ali se Luc Tuymans gleda na telefonih ali na računalnikih?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Prikaži osnovne podatke
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 2.800 | 75,7% |
| telefoni | 900 | 24,3% |
Kakav je podbmod čitljivosti Luc Tuymans glede na jezik?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Kakšna je dnevna stopnja bralnosti za Luc Tuymans, vključno z napovedjo?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Prikaži osnovne podatke
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 0 |
| pon 28 Sep | 0 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 0 |
| sob 3 Okt | 0 |
| ned 4 Okt | 0 |
| pon 5 Okt | 0 |
| tor 6 Okt | 0 |
| sre 7 Okt | 0 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 0 |
| sob 10 Okt | 100 |
| ned 11 Okt | 0 |
| pon 12 Okt | 700 |
| tor 13 Okt | 0 |
| sre 14 Okt | 100 |
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 100 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 1.000 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 100 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 200 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 0 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 1.300 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 0 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 0 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 0 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 200 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 2 Nov (napovedano) | 1.500 |
| tor 3 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 4 Nov (napovedano) | 200 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
Luc Tuymans: pogosta vprašanja
Katero delo je največ pregledovano pri umetniku Luc Tuymans?
- Soldier: 900 obiskov, 26% poizvedb. Seznam sega do 10. ranga.
Kakšna je berljiva publiko Luc Tuymans?
- 3.700 obiskov v dvanasteh mesecih (900 obiskov strani umetnika, 2.800 obiskov del)
Ali se je Luc Tuymans bolj pogosteje posvetoval prek telefona ali računalnika?
- Konsultacije so razdeljene na naprave (76%) in telefoni (24%); voduje naprave z deležem 76%.
Ali bralci imajo raje določeno kategorijo del umetnika Luc Tuymans?
- Da, Subtilno zmešana paleta barv (Barvna harmonija): 38% obiskov za 8% kataloga.