Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Lucy Willis na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Lucy Willis: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Lucy Willis v bazi podatkov WikiOO.org delo After Rain, Tourrette: 700 obiskov, kar predstavlja 29% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga Spring Flowers In A Vase in Black Cat And Dappling. Vpisov o umetniku Lucy Willis je bilo ogledano 2.200 dekl: 500 na profilu umetnika in 1.700 na zapisih posameznih del. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 1.600 obiskov. Bralci si ogogljujejo Subtilne barve (Zasičenost barv)* bolj, kot bi nakazalo njegovo deležstvo v katalogu: 50% obiskov v primerjavi s 22% del.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Lucy Willis
Delo umetnika Lucy Willis, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
After Rain, Tourrette
700 obiskov · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 obiskov · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 obiskov · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 obiskov · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 obiskov · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 obiskov · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 obiskov · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 obiskov · 4,2%
-
9
Cats
100 obiskov · 4,2%
-
10
The marquee
100 obiskov · 4,2%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Lucy Willis?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 1.200 |
| Avg 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Lucy Willis?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Lucy Willis bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 0,0% | 0,0% |
| Mehak senčni del | 6,0% | 4,2% |
| Subtilna svetlobnost | 14,0% | 20,8% |
| Svetla ravnovesja | 56,0% | 66,7% |
| Luminosno | 24,0% | 8,3% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 66,0% | 45,8% |
| Subtilne barve | 22,0% | 50,0% |
| Uravnomerno mehka | 6,0% | 4,2% |
| Izrazita prisotnost barv | 6,0% | 0,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 75,6% | 94,4% |
| Pastelne barve | 19,5% | 5,6% |
| Zemljani toni | 2,4% | 0,0% |
| Naravna barvna paleta | 2,4% | 0,0% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 38,0% | 33,3% |
| Uravnotežen | 50,0% | 66,7% |
| Živopisno | 12,0% | 0,0% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 18,0% | 4,2% |
| Nežen | 20,0% | 16,7% |
| Ravnovesje | 2,0% | 4,2% |
| Izrazit | 22,0% | 12,5% |
| Izjava | 38,0% | 62,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 44,0% | 37,5% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 16,0% | 8,3% |
| Ravnovesna harmonija | 4,0% | 8,3% |
| Močna barvna enotnost | 24,0% | 37,5% |
| Usklajenana paleta barv | 12,0% | 8,3% |
Katera dela umetnika Lucy Willis so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V katerih jezikih je Lucy Willis vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Lucy Willis in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| čet 15 Okt | 0 |
| pet 16 Okt | 0 |
| sob 17 Okt | 0 |
| ned 18 Okt | 0 |
| pon 19 Okt | 0 |
| tor 20 Okt | 0 |
| sre 21 Okt | 100 |
| čet 22 Okt | 300 |
| pet 23 Okt | 0 |
| sob 24 Okt | 0 |
| ned 25 Okt | 400 |
| pon 26 Okt | 0 |
| tor 27 Okt | 0 |
| sre 28 Okt | 0 |
| čet 29 Okt | 0 |
| pet 30 Okt | 0 |
| sob 31 Okt | 0 |
| ned 1 Nov | 0 |
| pon 2 Nov | 0 |
| tor 3 Nov | 0 |
| sre 4 Nov | 0 |
| čet 5 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 6 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 7 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 8 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 9 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 10 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 11 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 12 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 13 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 14 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 15 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 16 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 17 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 18 Nov (napovedano) | 0 |
| čet 19 Nov (napovedano) | 0 |
| pet 20 Nov (napovedano) | 0 |
| sob 21 Nov (napovedano) | 0 |
| ned 22 Nov (napovedano) | 0 |
| pon 23 Nov (napovedano) | 0 |
| tor 24 Nov (napovedano) | 0 |
| sre 25 Nov (napovedano) | 0 |
Vprašanja o bralcih umetnika Lucy Willis
Katera dela umetnika Lucy Willis so najbolj priljubljena?
- After Rain, Tourrette, s 700 obiskovami (29% vseh ogledov umetnika Lucy Willis). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Lucy Willis pregledan na WikiOO.org?
- 2.200 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 500 na profilu umetnika in 1.700 na profilih del.
Kakšne dela umetnika Lucy Willis imajo bralci najraje?
- Subtilne barve (Zasičenost barv): 50% obiskov, v primerjavi s 22% kataloga.