Kaj je ta stran?
Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Maurica Utrija na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.
Maurica Utrija: povzetek bralcev
V zadnjih dvanajstih mesecih je bilo najbolj ogledano delo umetnika Maurica Utrija v bazi podatkov WikiOO.org delo Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 700 obiskov, kar predstavlja 2% vseh ogledov umetnika. Nadzaluje ga The pink house in Montmartre in Sacre-Coeur. Vpisov o umetniku Maurica Utrija je bilo ogledano 30.800 dekl: 4.800 na profilu umetnika in 26.000 na zapisih posameznih del. Število ogledov se je povečalo za 52% od Avg 2026 do Sep 2026. Mesec z največjim številom ogledov je bil Jul 2026, ki je zabeležil 23.700 obiskov. Konsultacija poteka na naprave (83%), telefoni (15%) in tableti (2%). Readers consult Izrazit (Kontrast) more than its share of the catalog suggests: 33% of visits against 14% of the works.
10 najpogostejše ogledani dela umetnika Maurica Utrija
Delo umetnika Maurica Utrija, razvrščeno glede na število pregledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih, najprej najpogostejši pregledi.
-
1
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie
700 obiskov · 2,5%
-
2
The pink house in Montmartre
600 obiskov · 2,1%
-
3
Sacre-Coeur
500 obiskov · 1,8%
-
4
The Lapin Agile [Le Lapin Agile], 1913
400 obiskov · 1,4%
-
5
Windmills of Montmartre
400 obiskov · 1,4%
-
6
A Street in a Suburb of Paris, 1912
400 obiskov · 1,4%
-
7
montmartre, 1930
400 obiskov · 1,4%
-
8
le Maquis de Montmartre Sous la Neige
400 obiskov · 1,4%
-
9
Rue du Chevalier de la Barre, Les coupoles du Sacré-Cœur et le clocher de Saint-Pierre de Montmartre
400 obiskov · 1,4%
-
10
The House of Mimi Pinson in Montmartre
300 obiskov · 1,1%
Koliko krat je vsak mesec ogledan zapis za Maurica Utrija?
Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.
Tabela podatkov
| Mesec | Umetnikova stran | Stran umetnin |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 1.100 |
| Jul 2026 | 3.000 | 20.700 |
| Avg 2026 | 500 | 1.800 |
| Sep 2026 | 1.100 | 2.400 |
Kako pogosto se pregledujejo dela umetnika Maurica Utrija?
Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.
Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.
Kakšne dela umetnika Maurica Utrija bralci pregledujejo?
Vsaka pletvasta grafika primerja dve stvari. Pretršana oblika predstavlja umetnikovo celotno ponudbo: petdeset naključno izbranih umetnostnih del, razvrščenih glede na eno značilnost. Polna oblika prikazuje dejansko razporeditev obiskov v zadnjih dvanajstih mesecih. Tam, kjer se polna oblika razprostira dlje od pretršane, ta vrsta umetnostnih del privlači več pozornosti, kot da bi bila sorazmerna z deležem umetnikove celotne ponudbe.
Vibra
Čustveni ton
Luminenca
Zasičenost barv
Barvna paleta
Intenzivnost barv
Kontrast
Barvna harmonija
Tabela podatkov
| Luminenca | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Temno | 16,0% | 8,2% |
| Mehak senčni del | 14,0% | 18,6% |
| Subtilna svetlobnost | 34,0% | 36,4% |
| Svetla ravnovesja | 32,0% | 30,4% |
| Luminosno | 4,0% | 6,4% |
| Zasičenost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Zbledelo | 38,0% | 38,9% |
| Subtilne barve | 46,0% | 36,4% |
| Uravnomerno mehka | 12,0% | 19,6% |
| Izrazita prisotnost barv | 4,0% | 5,0% |
| Živahna barva | 0,0% | 0,0% |
| Barvna paleta | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Nevtralne barve | 68,8% | 60,4% |
| Zemljani toni | 25,0% | 35,3% |
| Naravna barvna paleta | 3,1% | 2,1% |
| Temni toni | 3,1% | 1,1% |
| Pastelne barve | 0,0% | 1,1% |
| Intenzivnost barv | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Monokromatski | 34,0% | 30,0% |
| Uravnotežen | 56,0% | 56,1% |
| Živopisno | 10,0% | 13,9% |
| Kontrast | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Mirno | 6,0% | 3,2% |
| Nežen | 28,0% | 17,9% |
| Ravnovesje | 8,0% | 13,6% |
| Izrazit | 14,0% | 32,9% |
| Izjava | 44,0% | 32,5% |
| Barvna harmonija | Umetniška dela umetnika | Obiskov |
|---|---|---|
| Dissonantna paleta barv | 24,0% | 26,1% |
| Subtilno zmešana paleta barv | 18,0% | 11,4% |
| Ravnovesna harmonija | 20,0% | 15,4% |
| Močna barvna enotnost | 30,0% | 38,9% |
| Usklajenana paleta barv | 8,0% | 8,2% |
Katera dela umetnika Maurica Utrija so najbolj obiskana, mesec za mesec?
Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.
Tabela podatkov
| Umetniško delo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Avg 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Lapin Agile [Le Lapin A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| La Butte Pinson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| place pigalle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windmills of Montmartre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Custine street near Montmar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Bridges of Toulouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Montmartre (Le Moulin De La… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rue du Chevalier de la Barr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Near Montmagny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pontoise, Rue De L'éperon a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
Kateri napravi se uporabljajo za ogled Maurica Utrija?
Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.
Tabela podatkov
| Naprava | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| naprave | 25.500 | 82,8% |
| telefoni | 4.600 | 14,9% |
| tableti | 700 | 2,3% |
V katerih jezikih je Maurica Utrija vključen?
Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.
Tabela podatkov
| Jezik | Obiskov | Deli |
|---|---|---|
| Nemščina | 400 | 20,0% |
| Bolgarščina | 300 | 15,0% |
| Francoščina | 300 | 15,0% |
| Gruzijščina | 200 | 10,0% |
| Ruščina | 200 | 10,0% |
| Ukrajinščina | 200 | 10,0% |
| Italijanščina | 100 | 5,0% |
| Portugalščina | 100 | 5,0% |
| Srbščina | 100 | 5,0% |
| Švedščina | 100 | 5,0% |
Koliko se na dan zgodi konsultacij z Maurica Utrija in kakšna je pričakovana stopnja?
Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.
Tabela podatkov
| Dan | Obiskov |
|---|---|
| pon 21 Sep | 300 |
| tor 22 Sep | 0 |
| sre 23 Sep | 100 |
| čet 24 Sep | 300 |
| pet 25 Sep | 400 |
| sob 26 Sep | 0 |
| ned 27 Sep | 300 |
| pon 28 Sep | 100 |
| tor 29 Sep | 0 |
| sre 30 Sep | 0 |
| čet 1 Okt | 0 |
| pet 2 Okt | 400 |
| sob 3 Okt | 100 |
| ned 4 Okt | 300 |
| pon 5 Okt | 100 |
| tor 6 Okt | 700 |
| sre 7 Okt | 300 |
| čet 8 Okt | 0 |
| pet 9 Okt | 200 |
| sob 10 Okt | 600 |
| ned 11 Okt | 300 |
| pon 12 Okt (napovedano) | 300 |
| tor 13 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 14 Okt (napovedano) | 200 |
| čet 15 Okt (napovedano) | 200 |
| pet 16 Okt (napovedano) | 600 |
| sob 17 Okt (napovedano) | 400 |
| ned 18 Okt (napovedano) | 500 |
| pon 19 Okt (napovedano) | 300 |
| tor 20 Okt (napovedano) | 400 |
| sre 21 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 22 Okt (napovedano) | 200 |
| pet 23 Okt (napovedano) | 600 |
| sob 24 Okt (napovedano) | 400 |
| ned 25 Okt (napovedano) | 600 |
| pon 26 Okt (napovedano) | 300 |
| tor 27 Okt (napovedano) | 500 |
| sre 28 Okt (napovedano) | 300 |
| čet 29 Okt (napovedano) | 200 |
| pet 30 Okt (napovedano) | 700 |
| sob 31 Okt (napovedano) | 500 |
| ned 1 Nov (napovedano) | 600 |
Vprašanja o bralcih umetnika Maurica Utrija
Katera dela umetnika Maurica Utrija so najbolj priljubljena?
- Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie, s 700 obiskovami (2% vseh ogledov umetnika Maurica Utrija). Zgornja lestvica prikazuje 10 del.
Kolikokrat je bil Maurica Utrija pregledan na WikiOO.org?
- 30.800 dejavnosti v dvanasteh mesecih: 4.800 na profilu umetnika in 26.000 na profilih del.
Na katerih napravah se gleda Maurica Utrija?
- Maurica Utrija je zasluhan na naprave (83%), telefoni (15%) in tableti (2%); naprave predstavlja 83% vseh ogledov.
Kakšne dela umetnika Maurica Utrija imajo bralci najraje?
- Izrazit (Kontrast): 33% obiskov, v primerjavi s 14% kataloga.