Nicolas Lancret Kdo pregleduje zapise in katera dela

1689 – 1743

Kaj je ta stran?

Ta stran prikazuje število obiskov strani umetnika Nicolas Lancret na tej spletni strani. Obisk pomeni, da je ena oseba odprla stran. Vsak spodnji diagram vsebuje svoje krajše pojasnilo.

Statistika je bila ponastavljena 1. julija 2026 — podatki pred tem datumom niso na voljo.

Nicolas Lancret: rezultati konsultacij

Delo umetnika Nicolas Lancret je najpogostejše ogledano pri delu Spring, ki je v dvanasteh mesecih zabeležilo 1.100 ogledov, kar predstavlja 10% vseh ogledov. V uvrstitvi mu sledijo Lady and Gentleman with two Girls and a Servant in L'Innocence. Profil umetnika je bil odprt 1.700েরkrat, zapisi del je 10.900krat, skupaj 12.600krat. Med Avg 2026 in Sep 2026 se število konsultacij je povečalo za 57%. Jul 2026 je mesec z največim številom konsultacij: 8.600. Bralci pregledujejo zapise na naprave (82%), telefoni (14%) in tableti (4%). Bralci izberejo Zemljani toni (Barvna paleta) v 89% obiskov, kjer ta predstavlja 53% kataloga.

Nicolas Lancret: 10 najpogostejše ogledanih del

Vsaka vpisana postavka prikazuje del umetnika Nicolas Lancret in njegovo uvrstitev glede na število ogledov na platformi WikiOO.org v zadnjih dvanajstih mesecih.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 obiskov · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 obiskov · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 obiskov · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 obiskov · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 obiskov · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 obiskov · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 obiskov · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 obiskov · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 obiskov · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 obiskov · 2,7%

Kdaj je bil ogled zapisa o Nicolas Lancret?

Vsak stavec predstavlja en mesec in prikazuje število ogledov strani tega umetnika v posameznem mesecu v zadnjih dvanajstih mesecih.

Podatki v tabeli
MesecUmetnikova stranStran umetnin
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007.900
Avg 20262001.200
Sep 20266001.600

Kdaj se gledajo dela umetnika Nicolas Lancret?

Vsak stavec predstavlja en mesec. Prikazuje skupno število obiskov vseh strani s slikami tega umetnika, mesečno, v obdobju ene leto.

Mesečne številke obeh grafikonov so v prvi tabeli, zgoraj.

Katera je najbolj obiskovana dela umetnika Nicolas Lancret, mesec po mesecu?

Vsaka vrstica predstavlja eno priljubljeno umetniško delo. Vsak stavec prikazuje število obiskov, ki jih je to umetniško delo doletelo v določenem mesecu. Višji stavci pomenijo več obiskov v tem mesecu.

Podatki v tabeli
Umetniško deloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Avg 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Kakav je podatek o številu ogledov Nicolas Lancret po napravah?

Vsak delček predstavlja določeno vrsto naprave: telefon, tablico ali računalnik. Večji delček pomeni, da je v zadnjih dvanajstih mesecih bilo več obiskov iz te vrste naprave.

Podatki v tabeli
NapravaObiskovDeli
naprave10.30081,7%
telefoni1.80014,3%
tableti5004,0%

V katerih jezikih je Nicolas Lancret vključen?

Vsak delček predstavlja en jezik. Večji ko je delček, več obiskovalcev je v zadnjih tridesetih dneh uporabil spletno mesto v tem jeziku. Prikazano je le prvih deset.

Podatki v tabeli
JezikObiskovDeli
Chinese70077,8%
Angleščina20022,2%

Koliko konsultacij na dan za Nicolas Lancret in v naslednjih treh tednih?

Vsak stavec predstavlja en dan. Prvi staveci prikazujejo število obiskov v zadnjih treh tednih. Staveci druge barve predstavljajo našo napoved za naslednje tri tedne.

Podatki v tabeli
DanObiskov
ned 27 Sep0
pon 28 Sep100
tor 29 Sep200
sre 30 Sep0
čet 1 Okt100
pet 2 Okt300
sob 3 Okt100
ned 4 Okt0
pon 5 Okt100
tor 6 Okt100
sre 7 Okt0
čet 8 Okt100
pet 9 Okt100
sob 10 Okt0
ned 11 Okt200
pon 12 Okt100
tor 13 Okt300
sre 14 Okt500
čet 15 Okt400
pet 16 Okt100
sob 17 Okt100
ned 18 Okt (napovedano)100
pon 19 Okt (napovedano)200
tor 20 Okt (napovedano)400
sre 21 Okt (napovedano)400
čet 22 Okt (napovedano)400
pet 23 Okt (napovedano)400
sob 24 Okt (napovedano)100
ned 25 Okt (napovedano)200
pon 26 Okt (napovedano)200
tor 27 Okt (napovedano)500
sre 28 Okt (napovedano)400
čet 29 Okt (napovedano)500
pet 30 Okt (napovedano)400
sob 31 Okt (napovedano)200
ned 1 Nov (napovedano)200
pon 2 Nov (napovedano)300
tor 3 Nov (napovedano)600
sre 4 Nov (napovedano)500
čet 5 Nov (napovedano)600
pet 6 Nov (napovedano)500
sob 7 Nov (napovedano)200

O bralcih umetnika Nicolas Lancret

Katero delo umetnika Nicolas Lancret je najpogosteje ogledano?

Na prvem mestu je Spring z 1.100 obiskov, 10% poizvedb. Nad njim je rangiranih 10 del.

Koliko je bralcev umetnika Nicolas Lancret na platformi WikiOO.org?

12.600 obiskov v dvanajstih mesecih: 1.700 na profil umetnika, 10.900 na dela.

Katere naprave uporabljajo bralci umetnika Nicolas Lancret?

Uporabljajo naprave (82%), telefoni (14%) in tableti (4%); naprave predstavlja 82% pregledov.

Katera dela umetnika Nicolas Lancret ustrezajo izbiri bralcev?

Delo, opisana kot Zemljani toni (Barvna paleta), predstavlja 89% obiskov za 53% kataloga.